ZNAJDŹ WYMARZONĄ LAMPĘ!

Zakres cen

75 zł - 15000 zł

Wybierz typ lampy (np. kinkiet)

Wybierz pomieszczenie (np. salon)

Wybierz styl (np. nowoczesny)

Wykończenie (np. chrom)

Materiał (np. kryształ)

Kategorie

Z NAMI BEZPIECZNIE

Baner wyprzedaż

AZzardo

AZzardo - sklep - tanio, wyprzedaż, promocja, outlet - dystrybutor POLSKA

Lampy AZzardo - Oświetlenie AZzardo

AZzardo

Azzardo jest europejskim producentem oświetlenia, oferującym luksusowe oświetlenie znanych projektantów. Wysokiej jakości produkty są pogrupowanesą w różne kolekcji, takie jak: Avan Garde, Futuris, Designo, Alien, Nord, Industrial, Aqua i Technica. Na przykład kolekcja Nord to lampy o skandynawskim wpływie.

Jakość oświetlenia AZzardo

Świetna jakość techniczna i nienaganny design. To cechy, dzięki którym marka AZzardo wyrobiła sobie mocną pozycję na rynku rozwiązań oświetleniowych dla domu i nie tylko. Modele operują zarówno nowoczesną, jak i tradycyjną formą, dzięki czemu Klienci sklepu Abanet.pl mają szansę wybrać rozwiązanie idealne do swoich indywidualnych potrzeb. Oferujemy warianty lamp odpowiednie dla wszystkich domowych pomieszczeń, ale wiele z nich sprawdzi się również w restauracjach, biurach czy hotelach.

Stylowe lampy AZzardo w doskonałych cenach

Zdajemy sobie sprawę z tego, że rosnącej grupie nabywców bardzo zależy na połączeniu świetnej jakości z niską ceną. Wychodzimy naprzeciw tym potrzebom, proponując systemy oświetlenia o optymalnym stosunku cena-jakość. Wszystko po to, aby grupa naszych Klientów mogła być jak najszersza. Jeśli szukają Państwo uniwersalnych, dobrze wykonanych źródeł światła o zaawansowanych podzespołach, oświetlenie AZzardo jest propozycją wyjątkowo atrakcyjną. Zachęcamy do składania zamówień online.

Katalog AZzardo Dekoracyjny 2018-2019

Katalog AZzardo Techniczny 2018-2019

Katalog AZzardo Dekoracyjny 2017

Katalog AZzardo Techniczny 2017

Azzardo - kinkiety, lampy wiszące i biurkowe - Oświetlenie do salonu

Nie jest łatwo zapewnić w mieszkaniu lub domu odpowiednią intensywność oświetlenia, przy jednoczesnym stworzeniu przyjemnej atmosfery. Nadmiernie oświetlone wnętrze nie ma efektu domowego, z kolei za mało światła jest mało użytkowe. Wydaje się, że najbardziej korzystne jest znalezienie złotego środka w oświetleniu.

Oświetlenie pełni różne funkcje we wnętrzach. Ogólne oświetlenie jest oczywiście istotne dla naszej orientacji w pomieszczeniach. Lampki funkcjonalne zapewniają dodatkowe światło dla takich czynności jak gotowanie, czytanie lub pisanie. Oświetlenie dekoracyjne za pomocą lamp ozdobnych ma za zadanie stworzyć przyjemną atmosferę. Idealnym rozwiązanie jest połączenie tych funkcji i stworzenie świetnych wzorów lamp, które jednocześnie są funkcjonalne.

Doskonałymi przykładami są lampy AZzardo, które oprócz oszałamiającej i niepowtarzalnej konstrukcji mogą poszczycić się funkcjonalnością i wysoką jakością używanych materiałów.

LISTA OPRAW OŚWIETLENIOWYCH AZZARDO

Więcej
Strona internetowa abanet.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.