ZNAJDŹ WYMARZONĄ LAMPĘ!

Zakres cen

54 zł - 1147 zł

Producent

Usuń filtry

Show/hide more options

Styl

Pomieszczenie (np. salon)

Kolor klosza/abażuru

Typ oprawy (np. lampa wisząca)

Kategorie

Z NAMI BEZPIECZNIE

Baner wyprzedaż

BPM

BPM - sklep - tanio, wyprzedaż, promocja, outlet - dystrybutor POLSKA

Lampy BPM - Oświetlenie BPM

BPM

BPM Lighting to hiszpańska firma tworząca wyjątkowe produkty oświetleniowe. Producent posiadający bogate doświadczenie w projektowaniu oraz produkcji oświetlenia technicznego.  Lampy posiadają wyjątkowy design wyróżniający go na rynku spośród innych producentów. BPM Lighting to wyjątkowe połączenie funkcjonalności w połączeniu z doskonałą prezencją

Założona w 1992 roku w Hiszpanii firma BPM Lighting specjalizuje się w produkcji oświetlenia architektonicznego i technicznego, do którego zalicza się przede wszystkim różnego rodzaju oprawy. BPM cechuje profesjonalizm, dzięki czemu proponowane oprawy wpuszczane BPM oraz oprawy oświetleniowe BPM służą długo i bezawaryjnie przy zachowaniu wspaniałego designu.

BPM Lighting – wysoka jakość prosto z Hiszpanii

Dzięki starannemu wykonaniu i dbałości o szczegóły BPM Studio szybko rozszerzyło swoją działalność na Unię Europejską, a nawet jeszcze dalej. Obecność biur sprzedaży na całym świecie jest efektem połączenia pasji, doświadczenia oraz doskonałych cen. Obecnie oprawy BPM stosowane są z powodzeniem na całym świecie. Użycie najwyższej jakości produktów i zamiłowanie do prostoty, cechy szczególnie cenionej w środowisku technicznym, spowodowały, że oprawy oświetleniowe BPM są uwielbiane w branży. My oferujemy szeroki wybór produktów marki, w tym właśnie światowej sławy oprawy wpuszczane BPMZapraszamy do sprawdzenia najnowszej kolekcji firmy dostępnej w naszym sklepie internetowym. Więcej informacji o cenach i specyfikacji produktów znajdą Państwo w opisach produktów oraz u doradców. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i kontakt z naszym sklepem. Więcej informacji o cenach i specyfikacji produktów znajdą Państwo w opisach produktów oraz u doradców. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

BPM Lighting Nowoczesne i Eleganckie Oprawy Sufitowe - Abanet Kraków

Rabaty na oświetlenie.
Strona internetowa abanet.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.