ZNAJDŹ WYMARZONĄ LAMPĘ!

Zakres cen

90 zł - 120 zł

Wybierz pomieszczenie (np. salon)

Wybierz styl (np. nowoczesny)

Kategorie

Z NAMI BEZPIECZNIE

Nowodvorski

Nowodvorski - sklep - tanio, wyprzedaż, promocja, outlet - dystrybutor POLSKA

Lampy Nowodvorski - Oświetlenie Nowodvorski

Nowodvorski

Po raz pierwszy zaproponowane w 1994 roku lampy Novodvorski są dziś zaliczane do najbardziej popularnych i najczęściej wybieranych w naszym kraju. Klienci cenią je za niebanalny design, nawiązujący do wzorów czołowych marek światowych oraz za wyjątkowo korzystną relację ceny do jakości. Są sposobem na to, aby oświetlić dom, mieszkanie czy pokoje hotelowe stosunkowo niewielkim kosztem, bez rezygnowania z klasy typowej dla segmentu premium. Ta niezwykła elastyczność sprawia, że na Abanet.pl modele marki odgrywają istotną rolę.

Gustowne oświetlenie Novodvorski nie tylko dla ludzi nowoczesnych

Nie da się ukryć, że wśród propozycji firmy zdecydowanie dominuje design mocno osadzony w stylu industrialnym. Jednak nie tylko wnętrza w takich klimatach mogą być wzbogacone o oprawy tej marki. Łatwo znaleźć wśród nich propozycje znacznie bardziej klasyczne, wpisujące się w charakter pomieszczeń o nawet nieco rustykalnym rysie. Ładnej prezencji towarzyszy bardzo dobra jakość techniczna podzespołów, dzięki której lampy Novodvorski zachwycają walorami użytkowymi.

Nowodvorski - lampy loft stojące, wiszące - Oświetlenie industrialne, vintage

Firma Nowodvorski została założona w 1994 roku. Realizowane przez 18 lat zadania z zakresu projektowania i wdrażania do produkcji opraw oświetleniowych pozwoliły nam zebrać doświadczenia, które stanowią silny kapitał firmy. Kontrola jakości obecna jest na każdym etapie produkcji, począwszy od starannej selekcji poddostawców, poprzez kontrolę dostarczonych przez nich materiałów i podzespołów, kontrolę półproduktów w każdej fazie obróbki, a na gotowych wyrobach kończąc.

Wszystko po to, by produkt był bezpieczny, ładny i dobrej jakości.

Misją firmy jest oferowanie szerokiego asortymentu niedrogich, dekoracyjnych opraw oświetleniowych, dedykowanych zarówno osobom ceniącym klasykę jak i nowoczesne rozwiązania.

Więcej
Strona internetowa abanet.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.