Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Ekskluzywna lampa biurkowa Taccia producenta Flos.
| Kolor: | aluminium |
| Rodzaj: | lampa biurkowa |
Ikoniczna lampa biurkowa Taccia Small F6604004 od Flos to arcydzieło włoskiego designu, stworzone przez braci Achille i Pier Giacomo Castiglioni w 1962 roku. Jest to mniejsza wersja lampy (H: 48,5 cm), która zapewnia piękne, odbite i rozproszone światło. Składa się z profilowanej podstawy w kolorze srebrnego, anodyzowanego aluminium oraz głębokiego klosza z przezroczystego PMMA (polimetakrylanu). Wewnątrz klosza (Ø 37,3 cm) znajduje się biały, aluminiowy odbłyśnik, który można dowolnie orientować.
| Materiał | Aluminium, PMMA (klosz) |
| Kolor/wykończenie | Srebrny (Anodized Silver) |
| Wymiary | Wys: 48,5 cm, Śr. klosza: 37,3 cm, Śr. podstawy: 14,2 cm |
| Źródło światła | 1 x COB LED 16W |
| Informacja o żarówce | Zintegrowane źródło światła LED (2700K, 1290 lm) |
| Możliwość ściemniania | Tak (ściemniacz na przewodzie 10-100%) |
| Napięcie | 230V |
| Zastosowanie | Salon, gabinet, sypialnia, komoda, biurko |
| Kod produktu | F6604004 |
Lampa Taccia Small od Flos to klasyk designu, dostosowany do współczesnych potrzeb. Wersja F6604004 (z kloszem z PMMA) została zaktualizowana o nowoczesne źródło światła LED. Przezroczysty klosz można ręcznie obracać, zmieniając tym samym kierunek padania światła odbitego od wewnętrznego reflektora. Ściemniacz na kablu umożliwia płynne przejście od mocnego światła akcentującego do delikatnej, nastrojowej poświaty. To idealna srebrna lampa do gabinetu.
Lampę Taccia zaprojektowali w 1962 roku bracia Achille i Pier Giacomo Castiglioni, jedni z najważniejszych projektantów w historii włoskiego designu.
Lampa Taccia daje światło odbite. Źródło światła ukryte jest w podstawie i świeci w górę. Duży, przezroczysty klosz wraz z wewnętrznym odbłyśnikiem można swobodnie obracać (orientować) ręcznie, zmieniając tym samym kierunek padania światła.
Nie, kod F6604004 odpowiada wersji 'Small' (Mała) lampy Taccia, o wysokości 48,5 cm i średnicy klosza 37,3 cm. Dostępna jest również większa, klasyczna wersja (np. F6602004).
Rozważasz zakup ikony designu Flos? Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o lampie Taccia i dostępnych wykończeniach.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet