Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Ekskluzywna lampa biurkowa Rituals Xl producenta Foscarini.
| Kolor: | biały |
| Rodzaj: | lampa biurkowa |
Lampa stołowa Rituals XL (FN2440014D_10) od Foscarini to największa lampa stołowa (Ø 40 cm) z kolekcji projektu Ludovica + Roberto Palomba. Jej okazały klosz z białego, dmuchanego szkła zdobią charakterystyczne, nieregularne żłobienia. Ta duża biała lampa stołowa jest inspirowana lekkością japońskich lampionów z papieru washi i emituje niezwykle ciepłe, nastrojowe światło.
| Projektanci | Ludovica + Roberto Palomba |
| Materiał | Szkło dmuchane, metal lakierowany |
| Kolor/wykończenie | Biały |
| Wymiary | Wysokość całkowita: 41 cm, Średnica klosza: 40 cm |
| Długość przewodu | 190 cm |
| Źródło światła | 1x E27 |
| Informacja o żarówce | Brak żarówki w komplecie |
| Funkcje | Ściemniacz na kablu |
| Napięcie | 230V |
| Zastosowanie | Salon, sypialnia, komoda, biuro |
| Kod produktu | FN2440014D_10 |
Lampa Rituals XL (FN2440014D_10) włoskiej marki Foscarini osadzona jest na dyskretnej, metalowej podstawie. Dzięki satynowemu wykończeniu szkła i jego unikalnej fakturze, oprawa zapewnia równomierne rozproszenie światła. To idealna designerska lampa na komodę do salonu, wyposażona w praktyczny ściemniacz do regulacji natężenia światła.
Ten model lampy stołowej jest największy z serii. Ma 41 cm wysokości całkowitej, a jej szklany klosz ma 40 cm średnicy.
Klosz z dmuchanego szkła posiada subtelne, nieregularne, poziome żłobienia. Są one inspirowane fakturą tradycyjnych japońskich lampionów papierowych i pięknie filtrują światło.
Tak, lampa stołowa Rituals XL jest wyposażona w ściemniacz umieszczony na kablu zasilającym, który pozwala na płynną regulację natężenia światła.
Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy w doborze oświetlenia Foscarini do swojego wnętrza. Nasi eksperci chętnie doradzą i pomogą skompletować zamówienie.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet