Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Ekskluzywna lampa biurkowa Miss K producenta Flos.
| Kolor: | czarny |
| Rodzaj: | lampa biurkowa |
Nowoczesna lampa biurkowa Miss K F6255030 od Flos to ikoniczny projekt Philippe'a Starcka, który w innowacyjny sposób łączy materiały. Lampa posiada przezroczystą, poliwęglanową podstawę oraz klosz zewnętrzny w kolorze czarnym (z wewnętrzną złotą powłoką). Jej wyjątkowość polega na wewnętrznym dyfuzorze z opalizującego poliwęglanu, który po włączeniu światła staje się widoczny, tworząc efekt 'lampy w lampie' i dając ciepłą, złotą poświatę. Ta elegancka lampka na biurko wyposażona jest w ściemniacz.
| Materiał | Poliwęglan (PMMA) |
| Kolor/wykończenie | Przezroczysta (podstawa), Czarny/Złoty (klosz) |
| Wymiary | Wys: 43,2 cm, Śr. klosza: 23,6 cm, Śr. podstawy: 16,2 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 |
| Moc maksymalna | 57W (lub odpowiednik LED) |
| Informacja o żarówce | Brak żarówki w komplecie |
| Możliwość ściemniania | Tak (ściemniacz na przewodzie) |
| Napięcie | 230V |
| Zastosowanie | Sypialnia (lampka nocna), salon, gabinet, komoda |
| Kod produktu | F6255030 |
Lampa Miss K od włoskiej marki Flos to bestsellerowy projekt, który bawi się przezroczystością i klasyczną formą. Przezroczysta podstawa, wykonana metodą wtryskową, nadaje lampie lekkości, a czarno-złoty klosz wprowadza do wnętrza luksusowy i ciepły akcent. Ściemniacz na przezroczystym przewodzie pozwala na płynną regulację natężenia światła, co czyni ją idealną lampką nocną do sypialni lub nastrojowym oświetleniem w salonie w stylu glamour.
Lampę stołową Miss K zaprojektował w 2004 roku światowej sławy francuski projektant Philippe Starck.
Zewnętrzny klosz jest czarny, ale od wewnątrz pokryty złotą powłoką. Gdy lampa jest wyłączona, jest nieprzezroczysty. Po włączeniu, światło podświetla wewnętrzny biały dyfuzor (czyniąc go widocznym) i wydobywa ciepły, złoty blask z wnętrza klosza.
Lampa posiada gniazdo E27. Zaleca się stosowanie żarówki halogenowej (max 57W) lub kompatybilnej, ściemnialnej żarówki LED (dimmable) o ciepłej barwie, aby w pełni wykorzystać możliwości wbudowanego ściemniacza.
Poszukujesz klasycznej lampy stołowej w nowoczesnym wydaniu? Skontaktuj się z nami, aby poznać inne wersje kolorystyczne lampy Flos Miss K.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet