Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Ekskluzywna lampa biurkowa Taccia producenta Flos.
| Rodzaj: | lampa biurkowa |
Ikoniczna lampa biurkowa Taccia F6607046 od Flos to arcydzieło włoskiego designu, stworzone przez braci Achille i Pier Giacomo Castiglioni w 1962 roku. To duża wersja lampy (H: 64,5 cm), która zapewnia piękne, odbite i rozproszone światło. Składa się z profilowanej podstawy w kolorze anodyzowanego brązu oraz głębokiego klosza z przezroczystego, dmuchanego szkła (Ø 49,5 cm), który można dowolnie orientować. Ta luksusowa lampa stołowa to prawdziwa rzeźba świetlna do salonu lub gabinetu.
| Materiał | Aluminium, Szkło dmuchane |
| Kolor/wykończenie | Brąz aluminiowy (Anodized Bronze) |
| Wymiary | Wys: 64,5 cm, Śr. klosza: 49,5 cm, Śr. podstawy: 19 cm |
| Źródło światła | 1 x COB LED 28W |
| Informacja o żarówce | Zintegrowane źródło światła LED (2700K, 2068 lm) |
| Możliwość ściemniania | Tak (ściemniacz na przewodzie 10-100%) |
| Napięcie | 230V |
| Zastosowanie | Salon, gabinet, sypialnia, komoda, konsola |
| Kod produktu | F6607046 |
Lampa Taccia od Flos to klasyk designu, który od dziesięcioleci zachwyca swoją formą i funkcjonalnością. Wersja F6607046 została zaktualizowana o nowoczesne, mocne źródło światła LED, zachowując przy tym oryginalny zamysł projektantów. Przezroczysty klosz działa jak dyfuzor, a jego ręczna regulacja pozwala na zmianę kierunku padania światła odbitego od wewnętrznego, białego reflektora. Ściemniacz na kablu umożliwia płynne przejście od mocnego światła akcentującego do delikatnej, nastrojowej poświaty.
Lampę Taccia zaprojektowali w 1962 roku bracia Achille i Pier Giacomo Castiglioni, jedni z najważniejszych projektantów w historii włoskiego designu.
Lampa Taccia daje światło odbite. Źródło światła ukryte jest w podstawie i świeci w górę. Duży, szklany klosz można swobodnie obracać (orientować) ręcznie, zmieniając tym samym kąt padania światła na aluminiowy, wewnętrzny odbłyśnik.
Tak, kod F6607046 odpowiada dużej, klasycznej wersji lampy Taccia o wysokości 64,5 cm i średnicy klosza 49,5 cm. Dostępna jest również mniejsza wersja 'Small' (F6604046).
Rozważasz zakup ikony designu Flos? Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o lampie Taccia i dostępnych wykończeniach.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet