Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Ekskluzywna lampa podłogowa Ray producenta Flos.
| Kolor: | biały |
| Rodzaj: | lampa podłogowa |
| Styl: | nowoczesny |
Elegancka lampa podłogowa Ray F H171 F5920020 od Flos to projekt Rodolfo Dordoniego, który łączy nowoczesną formę z klasycznym abażurem. Oprawa charakteryzuje się ażurową, chromowaną podstawą, przypominającą konstrukcję wieży, oraz klasycznym, cylindrycznym kloszem (Ø 36 cm). W wersji F5920020 klosz wykonany jest z białego, lakierowanego aluminium. Ta wysoka lampa podłogowa (171 cm) wyposażona jest w ściemniacz (DIM), co pozwala na płynną regulację natężenia światła. Idealnie sprawdzi się jako oświetlenie nastrojowe w salonie lub sypialni.
| Materiał | Stal (podstawa), Aluminium (klosz) |
| Kolor/wykończenie | Biały (klosz), Chrom (podstawa) |
| Wymiary | Wys: 171 cm, Śr. klosza: 36 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 |
| Moc maksymalna | 150W (lub odpowiednik LED) |
| Informacja o żarówce | Brak żarówki w komplecie |
| Możliwość ściemniania | Tak (ściemniacz na przewodzie) |
| Napięcie | 230V |
| Zastosowanie | Salon, sypialnia, gabinet, jadalnia |
| Kod produktu | F5920020 |
Inspiracją dla serii Ray, stworzonej dla Flos w 2007 roku, były latarnie morskie i słupy wysokiego napięcia. Lampa Ray F łączy w sobie industrialną surowość konstrukcji z elegancją aluminiowego klosza. Wbudowany ściemniacz na przewodzie zasilającym pozwala na płynną regulację natężenia światła i dostosowanie go do nastroju, od mocnego światła do czytania po delikatną, nastrojową poświatę.
Seria oświetlenia Ray (w tym lampy stołowe i podłogowe) została zaprojektowana przez włoskiego architekta i projektanta Rodolfo Dordoniego.
Tak, lampa Ray F jest również dostępna w wersji z kloszem z dmuchanego szkła (opalowym) oraz w kolorze czarnym. Model F5920020 to wersja z białym, aluminiowym kloszem.
Lampa posiada standardowy gwint E27. Ze względu na wbudowany ściemniacz, zalecamy stosowanie żarówki halogenowej E27 (max 150W) lub kompatybilnej żarówki LED E27 typu 'dimmable' (ściemnialnej).
Szukasz wyrafinowanej lampy podłogowej do swojego salonu? Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o kolekcji Flos Ray.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet