Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Ekskluzywna lampa podłogowa OK producenta Flos.
| Kolor: | biały |
| Rodzaj: | lampa podłogowa |
| Źródło światła: | LED zintegrowany |
Innowacyjna lampa podłogowa OK F4640009 od Flos to radykalna reinterpretacja słynnej lampy Parentesi, zaprojektowana przez Konstantina Grcica. Oprawa składa się ze stalowej linki rozpiętej między sufitem a podłogą (max 400 cm) oraz obrotowego, płaskiego dysku LED (Ø 20 cm) w kolorze białym. Dysk przesuwa się w pionie wzdłuż linki, oferując pełną elastyczność w kierowaniu światła. Ta ultranowoczesna lampa podłogowa LED doskonale sprawdzi się jako minimalistyczne oświetlenie zadaniowe w salonie lub gabinecie.
| Materiał | Stal, Aluminium, PA (Poliwęglan) |
| Kolor/wykończenie | Biały |
| Wymiary | Wys. linki: max 400 cm, Śr. dysku: 20 cm |
| Źródło światła | 18W LED (Edge Lighting) |
| Informacja o żarówce | Zintegrowane źródło światła LED (2700K, 1150 lm) |
| Możliwość ściemniania | Tak (przełącznik z funkcją Soft Touch) |
| Regulacja | Przesuwny moduł (góra-dół), obrotowy dysk 360° |
| Zastosowanie | Salon, gabinet, sypialnia, nowoczesne biuro |
| Kod produktu | F4640009 |
Lampa OK od Flos, nagrodzona prestiżowym Compasso d'Oro, to hołd dla projektu Castiglioniego, przeniesiony we współczesność. Konstantin Grcic zastąpił tradycyjną żarówkę płaskim dyskiem LED w technologii Edge Lighting, który zapewnia mocne, ale nieoślepiające światło i obraca się o 360 stopni. Lampa posiada przełącznik na przewodzie z technologią Soft Touch, który umożliwia łatwe włączanie/wyłączanie oraz ściemnianie. To idealne rozwiązanie dla miłośników minimalistycznego i industrialnego designu.
Lampę OK zaprojektował w 2014 roku niemiecki projektant Konstantin Grcic jako nowoczesną ewolucję i hołd dla ikonicznej lampy Parentesi autorstwa Achille Castiglioniego i Pio Manzù.
Podobnie jak Parentesi, lampa OK montowana jest na stalowej lince rozciągniętej pionowo między mocowaniem sufitowym a obciążnikiem podłogowym. Świecący dysk LED przesuwa się wzdłuż tej linki.
Płaski dysk LED można swobodnie przesuwać w górę i w dół stalowej linki oraz obracać go o 360 stopni. Dodatkowo lampa posiada przełącznik na kablu z funkcją ściemniania Soft Touch.
Interesuje Cię minimalistyczne oświetlenie o maksymalnej funkcjonalności? Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o lampie Flos OK.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet