Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Ekskluzywna lampa podłogowa Tab LED F producenta Flos.
| Kolor: | biały |
| Rodzaj: | lampa podłogowa |
| Styl: | nowoczesny |
| Źródło światła: | LED zintegrowany |
Nowoczesna lampa podłogowa Tab LED F F6564009 od Flos to minimalistyczny projekt autorstwa Edward Barber & Jay Osgerby. Oprawa charakteryzuje się czystą, geometryczną formą i wysoką funkcjonalnością. Wykonana z aluminium w kolorze białym, posiada płaską, obrotową głowicę (reflektor), którą można precyzyjnie skierować, aby uzyskać komfortowe, bezpośrednie światło do czytania. Zintegrowane źródło LED o mocy 9W jest energooszczędne i zapewnia ciepłe światło (3000K). To idealna lampa podłogowa do czytania przy fotelu lub sofie.
| Materiał | Aluminium, PMMA |
| Kolor/wykończenie | Biały |
| Wymiary | Wys: 110 cm, Dł. głowicy: 27,3 cm, Śr. podstawy: 24 cm |
| Źródło światła | 9W LED |
| Informacja o żarówce | Zintegrowane źródło światła LED (3000K, 592 lm) |
| Regulacja | Obrotowa głowica (+/- 45°) |
| Napięcie | 230V |
| Zastosowanie | Salon (do czytania), sypialnia, gabinet, biuro |
| Kod produktu | F6564009 |
Lampa Tab LED F od włoskiej marki Flos to kwintesencja zasady 'forma podąża za funkcją'. Jej prosta konstrukcja, przypominająca zgiętą kartkę papieru, jest nie tylko estetyczna, ale przede wszystkim praktyczna. Formowana głowica z aluminium kieruje światło w dół, a dyfuzor z PMMA zapobiega olśnieniu. Przełącznik znajduje się na przewodzie zasilającym. Minimalistyczny design i białe wykończenie sprawiają, że ta lampa stojąca LED doskonale wpisze się we wnętrza skandynawskie i nowoczesne.
Seria lamp Tab (zarówno podłogowa F, jak i stołowa T) została zaprojektowana przez brytyjski duet projektantów Edward Barber i Jay Osgerby w 2011 roku.
Głowica (reflektor) lampy jest obrotowa. Można ją obracać w płaszczyźnie poziomej o około 45 stopni w każdą stronę, aby precyzyjnie skierować strumień światła, na przykład na książkę.
Standardowa wersja lampy Tab LED F (F6564009) jest wyposażona w standardowy włącznik/wyłącznik na przewodzie i nie posiada funkcji ściemniania.
Potrzebujesz minimalistycznej i funkcjonalnej lampy do czytania? Skontaktuj się z nami, aby zapytać o inne kolory lampy Flos Tab.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet