Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Ekskluzywna lampa wisząca Satellight producenta Foscarini.
| Rodzaj: | lampa wisząca |
Lampa wisząca Satellight (FN285007-3_15) to poetycki projekt Eugeni Quitllet dla włoskiej marki Foscarini. Ta designerska lampa ze szkła dmuchanego tworzy magiczną iluzję - świetlista kula z satynowego szkła zdaje się unosić wewnątrz większego, przezroczystego klosza. To elegancka i minimalistyczna oprawa, która daje miękkie, nastrojowe światło.
| Projektant | Eugeni Quitllet |
| Materiał | Szkło dmuchane |
| Kolor/wykończenie | Przezroczysty / Biały satynowy |
| Wymiary | Wysokość klosza: 41 cm, Średnica klosza: 36 cm |
| Wymiary podsufitki | Średnica: 16 cm |
| Maksymalna wysokość zwisu | 190 cm |
| Źródło światła | 1x E27 (rekomendowana LED) |
| Informacja o żarówce | Brak żarówki w komplecie |
| Napięcie | 230V |
| Zastosowanie | Salon, sypialnia, jadalnia, nad stół |
| Kod produktu | FN285007-3_15 |
Lampa Satellight (FN285007-3_15) od Foscarini to doskonały wybór do nowoczesnych i minimalistycznych wnętrz. Jej lekka forma sprawia, że idealnie pasuje jako nowoczesna lampa wisząca do salonu lub jako subtelne oświetlenie nad stołem w jadalni. Wewnętrzny dyfuzor z satynowego szkła gwarantuje, że światło jest przyjemne dla oka i nie oślepia.
Lampa składa się z dwóch kloszy: zewnętrznej, przezroczystej "bańki" ze szkła dmuchanego oraz wewnętrznego dyfuzora z białego, satynowego szkła, w którym ukryte jest źródło światła.
Projekt tworzy iluzję świetlistej kuli (satelity) unoszącej się wewnątrz szklanego klosza. Lampa emituje miękkie, równomiernie rozproszone światło, idealne do budowania nastroju.
Zewnętrzny przezroczysty klosz ma 36 cm średnicy i 41 cm wysokości.
Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy w doborze oświetlenia Foscarini do swojego wnętrza. Nasi eksperci chętnie doradzą i pomogą skompletować zamówienie.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet