Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Ekskluzywna lampa sufitowa Bahia Mini My Light producenta Foscarini.
| Kolor: | biały |
| Rodzaj: | lampa sufitowa |
Lampa sufitowa Bahia Mini My Light (1960052ML_10) od Foscarini to mniejsza wersja (Ø 53 cm) tej bestsellerowej, organicznej oprawy. Zaprojektowana przez Lucidi & Pevere, składa się z dwóch asymetrycznych płyt z poliwęglanu, tworzących efekt płynnej formy. Ta nowoczesna lampa sufitowa LED w wersji "My Light" jest wyposażona w moduł Bluetooth do inteligentnego sterowania światłem za pomocą aplikacji.
| Projektanci | Lucidi & Pevere |
| Materiał | Poliwęglan |
| Kolor/wykończenie | Biały |
| Wymiary | Szerokość: 55 cm, Głębokość: 6,5 cm, Średnica: 53 cm |
| Źródło światła | Zintegrowany moduł LED 21W |
| Informacja o żarówce | Zintegrowane źródło światła |
| Funkcje | System "My Light" (sterowanie Bluetooth/Casambi), Ściemnialna |
| Napięcie | 230V |
| Zastosowanie | Salon, sypialnia, korytarz, kuchnia |
| Kod produktu | 1960052ML_10 |
Plafon Bahia Mini (1960052ML_10) włoskiej marki Foscarini daje miękkie, pośrednie światło, które odbija się od poszczególnych warstw i rozchodzi po suficie. To idealny inteligentny plafon do sypialni lub salonu, pozwalający na łatwą zmianę nastroju dzięki płynnemu ściemnianiu przez smartfon. Jej dyskretna, płaska konstrukcja (tylko 6,5 cm głębokości) świetnie sprawdza się w niższych pomieszczeniach.
Wersja "My Light" firmy Foscarini oznacza, że lampa jest wyposażona w moduł Bluetooth (oparty na systemie Casambi), który pozwala na bezprzewodowe sterowanie oświetleniem (włączanie, wyłączanie i ściemnianie) za pomocą smartfona lub tabletu.
Wersja "Mini" ma średnicę 53 cm (szerokość 55 cm) i jest bardzo płaska - odstaje od sufitu lub ściany na zaledwie 6,5 cm.
Tak, oprawy z serii Bahia, w tym model Mini, są zaprojektowane do montażu zarówno na suficie jako plafon, jak i na ścianie jako duży kinkiet.
Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy w doborze oświetlenia Foscarini do swojego wnętrza. Nasi eksperci chętnie doradzą i pomogą skompletować zamówienie.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet