FILTRY

Typ lampy

Cena

Od 
Do 
Kategorie
Z NAMI BEZPIECZNIE
Zamow bezpiecznie w Abanet! Baner wyprzedaż

Kundalini

Rabaty na oświetlenie Kundalini.

Lampy Kundalini - Oświetlenie Kundalini

Lampy KundaliniNajlepsze ceny na oświetlenie Kundalini

Styl kosmopolityczny

Kundalini jest firmą, która inwestuje dziś w projektowanie o znanym i starannym kształcie, koncentrując się na kształcie, ale także na funkcji, na wyborze materiałów i nowoczesnej technologii, na głębszym znaczeniu projektu. Logo Kundalini, czysty, racjonalny, niezwykle rozpoznawalny znak towarowy związany z jego przeszłością, ale zdecydowanie nastawiony na przyszłość, doskonale odzwierciedla język i wybory firmy.

Silna tożsamość

To osiągnięcie jest wynikiem stopniowej ewolucji języka, stylu i produkcji lamp Kundalini, produktu współpracy z projektantami i architektami międzynarodowej sławy, którzy przyczynili się do formowania języka początkowego w niekonwencjonalne i nowe kształty estetyczne. Nawet logo wyewoluowało ręką w rękę i czakra, która owinięta znakami pierwszego logotypu Kundalini, została pozbawiona i połączona w jednolity, płynny i symetryczny obraz, który wyróżnia fazę przejściową firmy, niestrudzony poświęcając na stworzenie silnej i natychmiast rozpoznawalnej tożsamości.

Korpusy oświetlenia wnętrz

Wszystko to było możliwe dzięki sukcesowi, jaki Kundalini odniósł od jego powstania w 1996 roku i intuicji, która doprowadziła do jego powstania: światło nie oświeca tylko przestrzeni, które nas powitają, ale także nasze wewnętrzne istnienie; Światło jest nie tylko zaprojektowane, ale z kolei kształtuje naszą percepcję świata i życia. Kundalini, słowo sanskryckie, oznacza energię, która zamieszkuje w każdej osobie i która, jeśli zostanie odkryta, prowadzi do oświecenia duszy. Zgodnie z duchem tej nazwy i pierwszych projektów, firma wymyśliła wyrażenie: ciała oświetlenia wnętrz, wyrażając w słowach wrażenie, że produkty wywołują u tych, którzy obserwują je i doświadczają. Ekstatyczna wizja, a nie tylko estetyka oświetlenia Kundalini.

Kundalini - lampy - oświetlenie

W ofercie posiadamy wszystkie produkty oświetlenia Kundalini. 

Więcej
Kundalini - sklep - tanio, wyprzedaż, promocja, outlet - dystrybutor POLSKA
Popularne marki w działach lampy i oświetlenie: Popularne kategorie w działach lampy i oświetlenie:
Strona internetowa abanet.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.