Kategorie
Z NAMI BEZPIECZNIE
Zamow bezpiecznie w Abanet! Baner wyprzedaż

Lampy Kontakt Simon - Oświetlenie Kontakt Simon

Rabaty na oświetlenie Kontakt Simon.
Lampy Kontakt SimonNajlepsze ceny na oświetlenie Kontakt Simon

Kontakt Simon - puszki podłogowe - łączniki - gniazda - elementy elektroniczne

Kontakt Simon - puszki podłogowe - łączniki - gniazda - elementy elektroniczne

historia

Kontakt-Simon SA powstał na początku ubiegłego wieku. 12 lipca 1921 r. Przedstawiciele polskiego przemysłu wraz z Bankiem Przemysłowym i Śląskim Bankiem Przemysłowym założyli spółkę Spolka Akcyjna Przemysłu Elektrycznego w Czechowicach. Początkowo fabryka produkowała rezystory i regulatory, urządzenia do okablowania, urządzenia oświetleniowe i sygnalizacyjne oraz elektryczne przyrządy pomiarowe. Wkrótce także do nich dołączono izolatory, podstawy bezpieczników, przełączniki i bardzo popularne w tym czasie gniazda gniazd w obudowach porcelanowych.

W 1933 r. W Czechowicach powstało jedno z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych i uzyskało zgodę na przeprowadzenie procesów zatwierdzania i testów. Przed II wojną światową rozpoczęto produkcję liczników energii.

W praktyce od początku działalności firma miała doskonałą organizację marketingową. Pierwszy katalog produktów przedstawiający wszystkie artykuły z ilustracjami, opisem i dostępnymi kolorami został wydany w 1935 roku.

Przez lata firma rozszerzyła asortyment produktów. W 1952 r. W fabryce produkowano pierwsze złącza wielopinowe, a następnie nowe typy przełączników i wyłączników hermetycznych. W 1955 roku oferta firmy obejmowała ponad 400 pozycji.

W 1974 r. Zaczęto produkować bezpieczniki z gwintowanymi bezpiecznikami, a 1978 nasza firma, jako pierwsza, rozpoczęła produkcję wyłączników świetlnych na podczerwień, stając się prekursorem wdrożenia elektroniki w instalacjach elektrycznych.

W 1988 r. Rozpoczęto produkcję przedłużaczy i zacisków. Te produkty przez długi czas miały wysoki udział w eksporcie. W latach osiemdziesiątych XX wieku wyróżniała się charakterystyczna oprawa oświetleniowa z mosiądzu, drewna i szkła, a także ściemniacze do kontroli oświetlenia sufitu.

Lata dziewięćdziesiątych były momentami największych zmian. W dniu 1 lipca 1994 r. Spółka przekształciła się w spółkę akcyjną w całości należącą do Skarbu Państwa, zwaną Fabryka Sprzetu Elektrotechnicznego "KONTAKT SA" (Zakład Elektrotechniczny "KONTAKT PLC"). Rok później udziały FSE Kontakt trafiły do ​​Narodowego Funduszu Inwestycyjnego. W 2003 roku NFI Magna Polonia sprzedała akcje włoskiej firmie Urmet Domus International S.A. Obecnie Urmet i hiszpańska grupa Simon Holding S.L. Są równymi akcjonariuszami, posiadającymi po 50% akcji Spółki każda. Od 2005 roku Spółka działa pod nazwą KONTAKT-SIMON SA.

Produkujemy głównie urządzenia instalacyjne: gniazda, przełączniki, skrzynki zaciskowe i praktyczne urządzenia elektroniczne. Łączą funkcjonalność z wysoką estetyką i są wykorzystywane w domach, biurach, obiektach przemysłowych i budynkach użyteczności publicznej. Nasza oferta obejmuje również przełączniki zdalnego sterowania, moduły LED, czujniki gazowe i powodziowe, a także niedawno poszerzoną ofertę oświetlenia wewnętrznego LED.

Długoterminowa obecność na rynku oraz zaangażowanie wykwalifikowanych pracowników gwarantują wysoką jakość oferowanych urządzeń. Szeroka gama produktów, nowoczesna technologia i sprawdzone surowce zyskały uznanie na rynku krajowym i za granicą, co potwierdzają liczne krajowe i zagraniczne certyfikaty. Cieszymy się zaufaniem klientów w większości krajów UE.

Więcej

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. W sprawie cen i dostępności prosimy skontaktować się z obsługą sklepu.

W ofercie posiadamy wszystkie produkty producenta oświetlenia Kontakt Simon.

Kontakt Simon

W sprawie cen i dostępności prosimy o kontakt:

STUDIO OŚWIETLENIA ABANET
ul. Marusarzówny 8a
30-440 Kraków

Czekamy na Państwa:
Pn-Pt 9:00-17:00

Nasz zespół dysponuje bogatą ofertą katalogową, dużą wiedzą i doświadczeniem.
Pomożemy w doborze odpowiedniego oświetlenia.
ZAPRASZAMY!

INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
  sklep@abanet.pl

Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można również składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

Problem z doborem lamp? Prosimy podzielić się swoimi wątpliwościami, a my postaramy się pomóc!

sklep intenetowy z oświetleniem - abanet.pl
Kontakt Simon - sklep - tanio, wyprzedaż, promocja, outlet - dystrybutor POLSKA
Popularne marki w działach lampy i oświetlenie: Popularne kategorie w działach lampy i oświetlenie:

Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności.