Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Ekskluzywna lampa wisząca Skygarden 1 producenta Flos.
| Rodzaj: | lampa wisząca |
Wyjątkowa lampa wisząca Skygarden 1 F0001047 od Flos to jeden z najbardziej rozpoznawalnych projektów Marcela Wandersa. Z zewnątrz lampa prezentuje się jako minimalistyczna kopuła (Ø 60 cm) wykończona w kolorze matowego brązu. Cała magia kryje się jednak wewnątrz - klosz skrywa bogato zdobioną, białą płaskorzeźbę przedstawiającą kwiatowy ogród. Ta designerska lampa nad stół łączy w sobie surową nowoczesność z nostalgicznym, niemal barokowym detalem, dając piękne, rozproszone światło.
| Materiał | Gips (wnętrze), Aluminium (zewnątrz) |
| Kolor/wykończenie | Brązowy matowy (zewnątrz), Biały (wewnątrz) |
| Wymiary | Średnica: 60 cm, Wys. klosza: 30 cm |
| Długość zawieszenia | Max 300 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 |
| Moc maksymalna | 150W (lub odpowiednik LED) |
| Informacja o żarówce | Brak żarówki w komplecie |
| Napięcie | 230V |
| Zastosowanie | Jadalnia, salon, sypialnia, lobby |
| Kod produktu | F0001047 |
Lampa Skygarden od włoskiej marki Flos to prawdziwe dzieło sztuki. Inspiracją dla Marcela Wandersa był gipsowy sufit z jego poprzedniego domu, którego nie chciał opuszczać. Wewnętrzny dyfuzor z opalowego szkła z misternym, metalowym detalem zapewnia, że światło jest miękkie i nie oślepia, podczas gdy gipsowy 'ogród' jest pięknie podświetlony. To idealna propozycja dla osób ceniących nieoczywiste połączenia i luksusowe detale we wnętrzach.
Lampę Skygarden zaprojektował w 2007 roku holenderski projektant Marcel Wanders, znany ze swojego ekstrawaganckiego i poetyckiego stylu.
Wewnętrzna strona kopuły wykonana jest z mechanicznie obrabianego odlewu gipsowego, który został pomalowany na biało, tworząc efektowną płaskorzeźbę z motywami kwiatowymi.
Źródło światła (żarówka E27) jest ukryte za dyfuzorem z opalowego szkła. Lampa daje głównie światło bezpośrednie w dół, idealne nad stół, jednocześnie pięknie podświetlając wewnętrzną gipsową dekorację.
Marzysz o 'podniebnym ogrodzie' w swoim domu? Skontaktuj się z nami, aby zapytać o inne wykończenia tej niezwykłej lampy Flos.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet