Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Ekskluzywna lampa wisząca Zeppelin 1 producenta Flos.
| Kolor: | biały |
| Rodzaj: | lampa wisząca |
| Styl: | nowoczesny |
Eteryczna lampa wisząca Zeppelin 1 F9800009 od Flos to monumentalny projekt Marcela Wandersa z 2005 roku. Jest to duża wersja (Ø 110 cm) z tej ikonicznej serii, która wykorzystuje unikalną technologię 'cocoon'. Wewnętrzna, stalowa struktura, przypominająca klasyczny żyrandol ze świecami, jest natryskiwana specjalną żywicą z tworzywa sztucznego. Tworzy to półprzezroczysty, włóknisty klosz, który skrywa sylwetkę żyrandola. Lampa emituje niezwykle miękkie, rozproszone światło, a fasetowana kryształowa kula u podstawy dodaje jej blasku.
| Materiał | Żywica 'Cocoon', Stal, Kryształ |
| Kolor/wykończenie | Biały (półprzezroczysty) |
| Wymiary | Średnica: 110 cm, Wys. klosza: 74 cm |
| Długość zawieszenia | 400 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 |
| Moc maksymalna | 250W (lub odpowiednik LED) |
| Informacja o żarówce | Brak żarówki w komplecie |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Zastosowanie | Salon, jadalnia, hol, wysokie wnętrza, lobby |
| Kod produktu | F9800009 |
Lampa Zeppelin od włoskiej marki Flos to nowoczesna interpretacja klasycznego żyrandola, zamkniętego w świetlistym kokonie. Projekt Marcela Wandersa łączy tradycję z innowacją. Mimo swoich imponujących rozmiarów, lampa wydaje się lekka i zwiewna. Jej włóknista struktura pięknie filtruje światło, tworząc we wnętrzu niepowtarzalną, przytulną atmosferę. To prawdziwe dzieło sztuki, idealne jako centralny punkt w przestronnym salonie lub jadalni.
Lampę Zeppelin zaprojektował w 2005 roku holenderski projektant Marcel Wanders, znany ze swojego ekstrawaganckiego i poetyckiego stylu, który często łączy nowoczesne technologie z historycznymi formami.
Technologia ta polega na natryskiwaniu płynnej żywicy z tworzywa sztucznego na metalową ramę lampy (w tym przypadku w kształcie żyrandola). Żywica zastyga, tworząc trwałą, ale lekką i półprzezroczystą powłokę przypominającą kokon, która pięknie rozprasza światło.
Model Zeppelin 1 (F9800009) to lampa o średnicy 110 cm i wysokości 74 cm. Model Zeppelin 2 jest znacznie większy (Ø 180 cm, wys. 135 cm) i przeznaczony do bardzo dużych, publicznych przestrzeni.
Poszukujesz rzeźbiarskiej lampy, która stanie się centralnym punktem Twojego salonu? Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o kolekcji Flos Cocoon.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet