Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Lampa wisząca Botor O 3 - Czarna (200 mm) 5097 Antigo.
| Kolor: | czarny |
| Rodzaj: | lampa wisząca |
| Styl: | industrialny |
| Źródło światła: | G9 | EAN-13: | 5903689950978 |
Lampa wisząca Botor O 3 5097 marki Antigo to efektowne połączenie nowoczesnego designu z industrialną surowością. Oprawa składa się z trzech kulistych, transparentnych kloszy szklanych, zawieszonych kaskadowo wewnątrz czarnej, stalowej ramy o średnicy 20 cm. Ta nowoczesna lampa wisząca kaskadowa o maksymalnej wysokości 179 cm została stworzona z myślą o wysokich wnętrzach, idealnie sprawdzi się jako oświetlenie nad schodami lub designerski akcent w salonie.
| Materiał | Stal, Szkło |
| Kolor/wykończenie | Czarny (struktura), Szkło transparentne |
| Wymiary | Maks. wys. 1790 mm x Szer. 200 mm |
| Źródło światła | 3 x G9 (max 2,5W LED każda) |
| Informacja o żarówce | Brak żarówek w komplecie |
| Napięcie | 230V |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Zastosowanie | Klatka schodowa, wysoki salon, hol |
| Kod produktu | 5097 |
Polski producent Antigo specjalizuje się w oświetleniu o wyrazistym, loftowym charakterze. Lampa Botor O 3 5097 doskonale eksponuje źródła światła dzięki przezroczystym kloszom, dlatego rekomendujemy użycie dekoracyjnych żarówek G9. Połączenie czarnej stali i szkła tworzy dynamiczną i elegancką kompozycję, która będzie mocnym punktem każdej aranżacji. To idealna lampa wisząca do wysokiego holu.
Tak, maksymalna wysokość całkowita lampy to 179 cm. Przewody poszczególnych kloszy można regulować (skracać) podczas montażu, aby dopasować kaskadę do wysokości pomieszczenia.
Oprawa wymaga trzech żarówek LED z trzonkiem G9, każda o maksymalnej mocy 2,5W.
Ze względu na zastosowanie żarówek G9 o małej mocy (do 2,5W każda), lampa pełni przede wszystkim funkcję dekoracyjną i akcentującą. Tworzy efektowne refleksy świetlne dzięki szklanym kloszom.
Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy w doborze oświetlenia lub konfiguracji tej oprawy.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet