Lampy Italux - nowoczesne i designerskie oświetlenie wiszące 2020

Produkty Italux na rok 2017 inspirowane są modelami z lat 40-60 i kultowymi, projektami Arne Jacobsena, Gino Sarfattiego, Poula Henningsena, Serge'a Mouille, Wilhelma Wagenfelda, Greta Grossman, Roberta Dudely'ego Besta, Vernera Pantona i wielu innych. Cała kolekcja to ponadczasowe modele.

W ofercie również nowoczesne produkty LED - zaprojektowane z myślą o minimalistycznych wnętrzach. Wszystkie produkty z nowej serii są dostępne zarówno w kolorze ciepłej bieli (3000K), jak i zimnej bieli (4000K). W nowej serii dostępne są także oprawy szynowe. Wśród opraw - projektor Void Custom Angle - pozwala dostosować kąt rozsyłu światła. W tej serii debiutują także bezramowe ramy do zabudowy.

Najnowsza kolekcja produktów Italux - Modern Lighting 2017 to modele lamp w modnych kolorach: czarnym, białym, brązowym, o futurystycznym designie, nadające się do nowoczesnych i klasycznych wnętrz. Wszystkie produkty posiadają źródła światła LED - co oznacza 5-letnią gwarancję. Nowe lampy Italux to oświetlenie mebli LED w dwóch wariantach i trzech długościach. Ponadto w ofercie znajdują się akcesoria, które mogą pomóc w podłączeniu produktów do bardziej zaawansowanych systemów.

W OFERCIE POSIADAMY WSZYSTKIE PRODUKTY ITALUX - ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Italux

Zobacz także: