ZNAJDŹ WYMARZONĄ LAMPĘ!

Cena (np. do 500 zł)

Od 
Do 

Wybierz typ lampy (np. kinkiet)

Kategorie
Z NAMI BEZPIECZNIE
Zamow bezpiecznie w Abanet! Baner wyprzedaż

Norlys

Rabaty na oświetlenie Norlys.

Lampy Norlys - Oświetlenie Norlys

Lampy NorlysNajlepsze ceny na oświetlenie Norlys

Historia Oświetlenia Norlys

Norlys to międzynarodowy holding z ponad sześćdziesięcioletnią tradycją, którego zakład produkcyjny znajduje się w Nowym Sączu. Głównym źródłem inspiracji jest Skandynawia, dlatego powstają proste, ale estetyczne i funkcjonalne oprawy oświetleniowe najwyższej jakości, zgodne z obowiązującymi trendami, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów na całym świecie.

Historia firmy Norlys sięga 1953 roku i Norwegii, gdzie nadal znajduje się jej główny oddział, dystrybuujący oprawy na rynki skandynawskie i testujący je w bardzo trudnych warunkach pogodowych.
25 lat temu nowy bieg historii firmy Norlys wyznaczył również Nowy Sącz, w którym mieścił się nowoczesny zakład produkcyjny.

Produkcja lamp Norlys

Firma posiada własną odlewnię aluminium, produkującą najwyższej jakości odlewy. Dział pras do produkcji okuć stalowych, specjalistyczne wydziały do cynkowania ogniowego i obróbki skrawaniem, w skład którego wchodzi obróbka CNC, malowanie proszkowe oraz wydziały montażowe. Firma szczyci się własnym Laboratorium Badawczym wyposażonym w specjalistyczny sprzęt najwyższej jakości do badania opraw oświetleniowych, wykonującym pomiary zgodnie z wymaganiami specyficznymi dla ENEC.

Obecnie Norlys Polska dysponuje ponad 15.000m2 powierzchni produkcyjnej, 21 działami, ponad trzystoma wysoko wykwalifikowanymi pracownikami, którzy zapewniają klientom najlepszą jakość oferowanych na rynku produktów.

Jedną z głównych misji firmy określoną w certyfikacie ISO 9001 jest stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych zespołu pracowników. Firma wdraża systemy jakości ISO 16949TS, ISO 1400, ISO 17025. Prowadzony proces inwestycyjny w kapitał ludzki pozwala na zwiększenie wydajności, konkurencyjności i efektywności pracy. Dbałość o pracowników oraz wiedza techniczna daje firmie Norlys możliwość projektowania nowych modeli oraz doskonalenia istniejących produktów. Obecnie Norlys produkuje ponad 80% swoich modeli w najnowocześniejszym rozwiązaniu w dziedzinie oświetlenia - LED. 

Lampy NORLYS są odpowiednie do wszystkich warunków klimatycznych, każda oprawa posiada powłokę antykorozyjną, która przedłuża jej żywotność. Norlys specjalizuje się w produkcji opraw zewnętrznych z aluminium, stali, stali nierdzewnej, stali ocynkowanej i miedzi. Firma przygotowała unikalną kolekcję opraw, wyznaczającą nowe trendy w projektowaniu oświetlenia ogrodowego. Zachęcamy do zapoznania się z serią lamp zewnętrznych Londyn, Sztokholm, Wisby Genewa czy Bolonia. 

Norlys, a ekologia

NORLYS jest firmą, która głęboko dba o ekologię, wszystko, co robi, opiera się na zasadach ochrony świata przyrody. Zastosowanie modułów odzysku ciepła w halach produkcyjnych, własna oczyszczalnia ścieków oraz inwestycje w urządzenia oszczędzające energię elektryczną to tylko kilka przykładów codziennej walki o to, by działalność firmy była w harmonii z otaczającym ją środowiskiem.

Wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu, praca z poszanowaniem zasad biznesu, ciągłe podnoszenie kwalifikacji oraz doskonała jakość produktów pozwala firmie Norlys oświetlić nawet najdalsze zakątki świata. Starannie budowana sieć sprzedaży, dostarcza doskonałe oprawy oświetleniowe. Firma posiada oddziały w Szwecji i Francji, a sieć dystrybucji obejmuje całą Europę i Australię. Lampy Norlys są również często wysyłane do klientów w Azji i Afryce, co dowodzi ich bezpieczeństwa, niezawodności i trwałości w każdych warunkach klimatycznych.

Czy warto zadbać o oświetlenie zewnętrzne w naszych ogrodach?

Każdy z nas marzy o idealnym domu, liczą się detale, jakość użytych materiałów i funkcjonalność wszystkich pomieszczeń. Idealny dom to kolekcja wszystkich najlepszych cech, których szukamy. Oświetlenie to kluczowa kwestia, jeśli chodzi o nasze codzienne funkcjonowanie i bezpieczeństwo. Dbamy o dobre oświetlenie wewnętrzne, szukając jednocześnie wyrafinowanego wzornictwa, ale czy jest ono podobne do oświetlenia zewnętrznego? Czy warto w nie inwestować?

Oświetlenie Norlys naszych ogrodów i nieruchomości w dzisiejszej rzeczywistości nie jest już niepotrzebnym luksusem czy kaprysem mody. Powoli zaczynamy doceniać jego ogromną rolę dla naszego bezpieczeństwa.

Przez wieki światło było czymś bardzo cennym, słońce zawsze kojarzyło się z iskrą życia, ciepłem, nadzieją, z czymś pozytywnym. Dziś nie dbamy tak bardzo o ogień, elektryczność znacznie uprościła nasze życie. Światło dzisiaj jest czymś naturalnym, jest obecne w każdym domu i coraz częściej zaczynamy je doceniać w naszych ogrodach.

Światło pozwala nam czuć się bezpiecznie na terenie naszej posesji, ponieważ dzięki niemu widzimy obce postacie, które nie będą się już ukrywać w ciemności. Światło chroni nasze domy przed nieproszonymi gośćmi, działa odstraszająco. Warto więc zainwestować w oświetlenie Norlys, które dyskretnie oświetli teren wokół nieruchomości, oświetli ścieżki komunikacyjne wokół domu, podjazdy.

Nie zapominajmy o czasie spędzonym w naszych ogrodach, relaks z rodziną i przyjaciółmi jest elementem naszego życia, który zaczynamy coraz bardziej doceniać. Coraz częściej oddzielamy przestrzeń od przestrzeni ogrodowej na wieczorny relaks, tworzymy specjalnie zaaranżowane alejki, chcemy podkreślić piękno niezwykłych nasadzeń. Każda strefa ogrodu wyposażona w odpowiednie lampy Norlys pozwala na bezpieczny wieczorny wypoczynek, a także na podziwianie niezwykłych roślin, które niewątpliwie zyskują na blasku delikatnego światła.

Norlys - Nowoczesne Lampy i Oświetlenie Zewnętrzne - Abanet Kraków

Lampy i oświetlenie Norlys - pełna lista produktów Norlys

Więcej
Norlys - sklep - tanio, wyprzedaż, promocja, outlet - dystrybutor POLSKA
Popularne marki w działach lampy i oświetlenie: Popularne kategorie w działach lampy i oświetlenie:
Strona internetowa abanet.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.