FILTRY

Typ lampy

Cena

Od 
Do 
Kategorie
Z NAMI BEZPIECZNIE
Zamow bezpiecznie w Abanet! Baner wyprzedaż

Norlys

Rabaty na oświetlenie Norlys.

Lampy Norlys - Oświetlenie Norlys

Lampy NorlysNajlepsze ceny na oświetlenie Norlys

Lampy Norlys

Światła Norlys – rewelacyjne lampy na każdą (nie)pogodę! Norlys to międzynarodowy holding, specjalizujący się w produkcji oświetlenia zewnętrznego. Firma powstała w 1953 roku w Norwegii, gdzie do dziś, w Oslo, ma swoją główną siedzibę, która zajmuje się między innymi dystrybucją opraw na rynki skandynawskie. Tam też projektowane są nowe wzory, a gotowe lampy Norlys testuje się w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. W 1995 roku w Nowym Sączu zarejestrowana została NORLYS sp. z o.o., która od razu stała się częścią holdingu Norlys AS. Na początku na Sądecczyźnie montowano lampy z gotowych elementów dostarczanych z Włoch, ale szybko zapadła decyzja o rozszerzeniu produkcji. Pierwsze produkty w całości wytworzone w Polsce pojawiły się na europejskich rynkach w 1997 roku. Nowosądecki zakład był sukcesywnie rozbudowywany. Na przełomie 2011/2012 roku otwarta została w pełni zautomatyzowana odlewnia aluminium, dział pras do produkcji opraw stalowych, dział ocynkowni ogniowej, dział obróbki, w którego skład wchodzi obróbka CNC (Computerized Numerical Control, czyli komputerowe sterowanie urządzeń numerycznych), malarnia proszkowa oraz wydziały montażu. Dumą Norlys–Polska jest własne Laboratorium Badawcze wyposażone w najwyższej klasy specjalistyczny sprzęt do badań opraw oświetleniowych. Obecnie Norlys AS posiada filie w Szwecji, Francji, we Włoszech i w Polsce, gdzie znajduje się jej główny zakład produkcyjny. Sieć dystrybucji holdingu obejmuje całą Europę. Oprawy Norlys trafiają również do Klientów z Azji, Afryki i Australii. Lampy Norlys w sklepie Abanet.pl to ogromny wybór opraw zewnętrznych, obejmujący zarówno lampy sufitowe (przykładem Norlys Sandvik), plafony, lampy wiszące zewnętrzne, jak i lampy ścienne Norlys (np. kinkiet góra-dół z serii Norlys Asker), stojące lampy ogrodowe Norlys ( choćby oprawa słupkowa Norlys-Alta) oraz lampy najazdowe i latarnie ogrodowe Norlys. Zapraszamy do naszego sklepu oraz na stronę „Producenci”.

Oświetlenie Norlys

Co tu dużo mówić, Norwegia to kraj ekstremalnej pogody – upał i przeraźliwe zimno; deszcz i śnieg. Skandynawia, nadal jeden z największych rynków Norlys, w naturalny sposób zobowiązuje więc firmę do opracowywania produktów doskonale odpornych na trudne warunki atmosferyczne. Ogromne wahania temperatury, porywiste wiatry i słona atmosfera powodują, że w ciągu kilku miesięcy wszystkie lampy niskiej jakości ulegają zniszczeniu. Oprawy zewnętrzne muszą być zatem nie tylko trwałe, ale powinny charakteryzować się długotrwałą gwarancją antykorozyjną. Żadna tajemnica, iż odporność produktu jest ściśle związana z jakością surowca. Norlys - lampy zewnętrzne to więc oprawy oparte na bazie aluminium, stali, stali nierdzewnej, stali ocynkowanej i miedzi oraz łączenia kilku powyższych metali. To także wysoka jakość wieloetapowej obróbki powierzchni przed malowaniem proszkowym, co sprawia, że oprawy Norlys są dodatkowo odporne na korozję.

Producent lamp Norlys

Norlys Polska to dziś ponad 15 000 m2 powierzchni produkcyjnej w Nowym Sączu, 21 wydziałów, trzystu wykwalifikowanych pracowników, którzy zapewniają najwyższą jakość oferowanych przez Norlys produktów.Norlys, co nie dziwi, jest firmą proekologiczną. W halach w Nowym Sączu stosowane są specjalne moduły odzysku ciepła, spółka ma własną oczyszczalnię ścieków oraz cały czas inwestuje w urządzenia umożliwiające oszczędzanie energii elektrycznej. I oczywiście – podstawą są oprawy na bazie energooszczędnych i trwałych diod LED.

Norlys cennik

Lampy ogrodowe Norlys to ciekawe, nowoczesne wzornictwo, wysoka jakość wykonania, trwałość i niezawodność. Ze względu na zaawansowaną technologię produkcji i szlachetne materiały wykorzystywane do ich wytworzenia, Norlys oprawy zewnętrzne nie należą może do najtańszych, ale w sklepie Abanet.pl oferujemy produkty tej firmy dostępne na każdą kieszeń. Wystarczy powiedzieć, że dziś udział rynku polskiego w stosunku do skandynawskiego wynosi ponad 30 proc. i wzrasta, gdy jeszcze kilka lat temu było to o połowę mniej. Kinkiety, lampy-słupki Norlys czy lampki najazdowe Norlys w sklepie Abanet.pl można dostać za rozsądną, stosunkowo niewysoką cenę. Droższe są latarnie ogrodowe Norlys, ale to też oświetlenie odpowiednie bardziej do dużych parków niż przydomowych ogródków. Zapraszamy do naszego sklepu Abanet.pl, w którym znajdą Państwo ciekawe rozwiązania oświetlenia zewnętrznego, ale także lampy wewnętrzne. Polecamy również inne oprawy produkowane w naszym kraju („Lampy Maxlight", „Lampy Kaspa) oraz doskonałe lampy zewnętrzne innych firm zagranicznych (austriackie „Lampy Eglo" czy włoskie oprawy zewnętrze „Lampy Ares”). Zapraszamy, życząc udanych zakupów.

Norlys - Lampy i Oświetlenie Zewnętrzne

Norlys - sklep - tanio, wyprzedaż, promocja, outlet - dystrybutor POLSKA
Popularne marki w działach lampy i oświetlenie: Popularne kategorie w działach lampy i oświetlenie:
Strona internetowa abanet.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.