FILTRY

Typ lampy

Cena

Od 
Do 
Kategorie
Z NAMI BEZPIECZNIE
Zamow bezpiecznie w Abanet! Baner wyprzedaż

Lampy Norlys - Oświetlenie Norlys

Rabaty na oświetlenie Norlys.
Lampy NorlysNajlepsze ceny na oświetlenie Norlys

Norlys - Lampy i oświetlenie zewnętrzne

Z Norwegii w świat! Norlys to międzynarodowy holding, specjalizujący się w produkcji oświetlenia zewnętrznego. Firma powstała w 1953 roku w Oslo, gdzie do dziś ma swoją główną siedzibę. Tam też projektowane są nowe wzory, a gotowe lampy Norlys testuje się w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. W 1995 roku w Nowym Sączu zarejestrowana została NORLYS sp. z o.o., która od razu stała się częścią holdingu Norlys AS. Na początku na Sądecczyźnie montowano lampy z gotowych elementów dostarczanych z Włoch, ale szybko zapadła decyzja o rozszerzeniu produkcji. Pierwsze oprawy Norlys w całości wytworzone w Polsce pojawiły się na rynku w 1997 roku. Na przełomie 2011/2012 roku otwarta została w pełni zautomatyzowana odlewnia aluminium, dział pras do produkcji opraw stalowych, dział ocynkowni ogniowej, dział obróbki, w którego skład wchodzi obróbka CNC (Computerized Numerical Control, czyli komputerowe sterowanie urządzeń numerycznych), malarnia proszkowa oraz wydziały montażu. Dumą Norlys – Polska jest własne Laboratorium Badawcze wyposażone w najwyższej klasy specjalistyczny do badań opraw oświetleniowych. 

Norlys lampy

Norlys AS posiada filie w Szwecji, Francji, we Włoszech i w Polsce, gdzie znajduje się jej główny zakład produkcyjny. Norlys oświetlenie to sieć dystrybucji, obejmująca całą Europę. Oprawy Norlys trafiają również do Klientów z Azji, Afryki i Australii. Lampy Norlys w sklepie Abanet.pl to ogromny wybór opraw zewnętrznych, obejmujący zarówno lampy sufitowe Norlys (przykładem Norlys Sandvik), plafony, lampy wiszące zewnętrzne, jak i lampy ścienne Norlys (np. kinkiet góra-dół z serii Norlys Asker), stojące lampy ogrodowe Norlys ( choćby oprawa słupkowa Norlys-Alta) oraz lampy najazdowe Norlys, latarnie ogrodowe Norlys oraz lampy do zabudowy Norlys. Zapraszamy do naszego sklepu, a także na strony „Lampy zewnętrzne” i „Oświetlenie ogrodowe”.

Oświetlenie Norlys

Co tu dużo mówić, Norwegia to ekstremalna pogoda – gorące lata i mroźne zimy; deszcz i śnieg. Skandynawskie pochodzenie w naturalny sposób zobowiązuje więc firmę do opracowywania produktów doskonale odpornych na trudne warunki atmosferyczne. Oświetlenie ogrodowe Norlys jest zatem niewrażliwe na wahania temperatur czy porywiste wiatry. Norlys lampy zewnętrzne to oprawy oparte na bazie aluminium, stali, stali nierdzewnej, stali ocynkowanej i miedzi. Lampy zewnętrzne Norlys są objęte długoterminową gwarancją antykorozyjną.

Lampy do ogrodu Norlys

Norlys Polska to dziś ponad 15 000 m2 powierzchni produkcyjnej, 21 wydziałów, trzystu wykwalifikowanych pracowników, którzy zapewniają najwyższą, jakość produktów. Norlys, co nie dziwi, jest firmą proekologiczną. W halach w Nowym Sączu stosowane są specjalne moduły odzysku ciepła, spółka ma własną oczyszczalnię ścieków.

Lampy wiszące Norlys

Wiszące lampy ogrodowe Norlys to ciekawe, nowoczesne wzornictwo, wysoka jakość wykonania, trwałość i niezawodność. Ze względu na zaawansowaną technologię produkcji i szlachetne materiały wykorzystywane do ich wytworzenia, Norlys oprawy zewnętrzne nie należą może do najtańszych, ale w sklepie Abanet.pl oferujemy produkty tej firmy dostępne na każdą kieszeń, które trafią w gust wszystkich naszych Klientów. Takie zewnętrzne lampy wiszące Norlys, jak Chelsea (w serii tej są również lampy naścienne Norlys i lampy stojące ogrodowe Norlys), Firenze czy Oslo przyciągają uwagę nawet najbardziej wymagających osób.

Lampy ścienne Norlys

Norlys lampy ogrodowe ścienne to szeroka gama produktów, obejmująca tak klasyczne kinkiety, jak i oprawy z przeznaczeniem do nowocześnie urządzonych tarasów, werand i balkonów czy do oświetlenia elewacji budynku, w tym lampy punktowe Norlys. Od lat wyjątkowym powodzeniem cieszą się kinkiety Norlys z serii Sande, Stockholm oraz ścienna lampa Norlys Basel (zapraszamy też na strony Abanet.pl „Kinkiety zewnętrzne” i „Lampy elewacyjne”).

Norlys lampy zewnętrzne

Kinkiety, lampy-słupki Norlys, lampki najazdowe Norlys czy lampy ogrodowe stojące Norlys w sklepie Abanet.pl można dostać za rozsądną, stosunkowo niewysoką cenę. Droższe są latarnie ogrodowe Norlys, ale to też oświetlenie odpowiednie bardziej do dużych parków niż przydomowych ogródków (polecamy naszą stronę „Lampy ogrodowe stojące”). Zapraszamy do naszego sklepu Abanet.pl, w którym znajdą Państwo ciekawe rozwiązania oświetlenia zewnętrznego nie tylko tej marki. Życzymy udanych zakupów!

Norlys - Lampy i Oświetlenie Zewnętrzne

Norlys - sklep - tanio, wyprzedaż, promocja, outlet - dystrybutor POLSKA
Popularne marki w działach lampy i oświetlenie: Popularne kategorie w działach lampy i oświetlenie:

Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności.