Kategorie
Z NAMI BEZPIECZNIE
Zamow bezpiecznie w Abanet! Baner wyprzedaż

Karman

Rabaty na oświetlenie Karman.

Lampy Karman - Oświetlenie Karman

Lampy KarmanNajlepsze ceny na oświetlenie Karman

Lampy i oświetlnie Karman

Karman - lampy - oświetlenie

lampa wisząca - kinkiet - żyrandol - plafon - lampa biurkowa - lampa podłogowa - zwis - lampy - oświetlenie - spot - oczko halogenowe - lampa stołowa - lampa stojąca - lampa zewnętrzna - lampa elewacyjna - lampa włoska - oświetlenie włoskie

FALL FRISE FRISE MINI GADORA GADORA CHIC GINGER GROOVE HEART HERMITAGE

Będzie marzyć, trzymając stopy na ziemi. Korzenie we włoskiej prowincji i przyglądać się dalekim horyzontom. Myślenie boczne i konkretność. Wspólne wartości, takie jak wspólna pasja oświetlenia, oznaczają funkcję i magię. To jest jak kartka papieru, w której można napisać słowa miłości. Firma włoska Karman została założona w 2005 roku w Fossombrone, w samym sercu regionu Marche, i nadal doświadcza nowych, niekonwencjonalnych materiałów i dystrybuuje swoje kolekcje w skali światowej.

Zadziwiać

Spojrzenie na nieprzewidywalność rzeczy, lekkość wglądu, sen, zdolność tworzenia i emocje zadziwienia wzbudzeniem uśmiechu i ciekawości. Za każdym razem, gdy inna alchemia prowadzi Karmana do projektowania nowych rzeźb oświetleniowych. Za każdym razem inna historia staje się centralną ideą nowych projektów. Oświetlenie jest ciągłym źródłem inspiracji, że ten niezauważalny element potrafi ubrać się w otoczenie i patrzeć na nie z innej perspektywy.

Tworzyć

Eksperymentuj, odwagi, innowuj. Świat Karman porusza się z prostotą w stosunku do oryginalnego i osobistego dekoracyjnego wykorzystania oświetlenia zarówno w prywatnych pomieszczeniach, jak i przestrzeniach publicznych. Każda lampa ma coś do powiedzenia, jest to wspomnienie, które staje się prawdziwym wcieleniem i kawałkiem prawdziwego życia. Wszystkie style projektantów mieszają się i współistnieją pomiędzy tradycją a nowoczesnością inspirowaną badaniami i wielkimi umiejętnościami technicznymi w celu stworzenia piękna.

Więcej
Karman - sklep - tanio, wyprzedaż, promocja, outlet - dystrybutor POLSKA
Popularne marki w działach lampy i oświetlenie: Popularne kategorie w działach lampy i oświetlenie:
Strona internetowa abanet.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.