Kategorie
Z NAMI BEZPIECZNIE
Zamow bezpiecznie w Abanet! Baner wyprzedaż

Lampy Karman - Oświetlenie Karman

Rabaty na oświetlenie Karman.
Lampy KarmanNajlepsze ceny na oświetlenie Karman

Trzy wyrazy zawierają kredo włoskiego producenta oświetlenia Karman Srl Unipersonale: bądź, zadziwiaj, twórz. Firmę założył w 2005 roku Davide Diamantini, przedsiębiorca i projektant. Siedziba marki mieści się w liczącym niespełna 9 tys. mieszkańców Fossombrone (łacińska nazwa Forum Sempronii, od założyciela miasta pod koniec 2 wieku p.n.e. Gajusza Semproniusza Grakchusa) w regionie Marche w środkowej Italii. Karman projektuje i produkuje oświetlenie designerskie do mieszkań i domów prywatnych, lokali komercyjnych oraz lampy ogrodowe. W ofercie Abanet.pl znajdują się lampy Karman nowoczesne, ale także do wnętrz sięgających aranżacją do przeszłości, bo – jak podkreśla założyciel marki – dziś wszystkie style mieszają się, współistnieją, a nowoczesność zawsze będzie inspirować się tradycją z jej pięknem i niepowtarzalnością.

Karman lampy

„Być”. „Be Yourself - Bądź sobą” – zachęcają projektanci marki – „eksperymentuj, miej śmiałość, wprowadzaj innowacyjne, dynamiczne rozwiązania w przestrzeni, w której żyjesz. Dziś bycie oryginalnym, wyjątkowym wymaga odwagi i obrony własnej tożsamości, bo podważa się stereotypy”. I bez wątpienia wiele lamp Karman to dzieła niekonwencjonalne, łamiące schematy, zaskakujące, czego przykładem inspirowana greckim mitem o królowej Sparty i łabędziu kolekcja Leda (m.in. lampa wisząca Karman Leda SE293 DN INT) studia projektowego Luca De Bona & Dario De Meo…

„Zadziwiaj” – według filozofii marki, oświetlenie jest nieustannym źródłem inspiracji, więc produkty Karman to lekkość, nieprzewidywalność, zaskakujące spojrzenie na otoczenie (Karman lampa ścienna z serii Amsterdam lub Korman kinkiet Cubano, obie zaprojektowana przez Matteo Ugolini’ego)…

„Twórz” – każdy z projektantów marki proponuje coś innego, dzieli się własnymi wspomnieniami i filozofią życia, dlatego lampa Korman może przybierać wiele postaci, form i kształtów (sięgający do baroku rozłożysty żyrandol Korman z serii Snoob, zaś na drugim biegunie Nando H35, minimalistyczna lampa wisząca Korman).

Karman oświetlenie

Szkło, ceramika, beton, kamionka, gips, naturalne tkaniny oraz włókno szklane – to główne materiały, z których wykonywane są oprawy Karman. W ofercie marki w Abanet.pl mamy lampy sufitowe Karman (przepiękny plafon Karman z serii Notredame, dla którego inspiracją było światło wpływające przez rozety do wnętrza gotyckich katedr), kinkiety Karman (kinkiet Korman do wnętrz klasycznych Déjà-Vu), lampy podłogowe Karman (lampa Karman stojąca Alfred H170) oraz biurkowe (oprawa Amarcord, odwołująca się do klasycznego klosza w lampie naftowej czy „zamknięte” w drucianych chińskich lampionach świece, czyli lampy biurkowe Karman z serii Cell). Oprawy do salonu, sypialni, łazienkowe oraz do lokali użytkowych, hoteli, restauracji – zapraszamy do sklepu Abanet.pl oraz na nasze strony: „Lampy wiszące”, „Kinkiety”, „Lampy podłogowe”.

Lampy ogrodowe Korman

Spory segment produkcji włoskiej marki zajmuje oświetlenie Karman zewnętrzne. I podobnie, jak to ma miejsce w przypadku opraw wewnętrznych, o banalności nie może być mowy. Trudno na przykład przejść obojętnie obok lampy Moby Dick, której projektant, Matteo Ugolini, inspirował się tekstem powieści Hermana Melville'a: nagle na falach morza pojawił się oślepiający bielą gigantyczny, garbaty kształt, gotujący się w białej pianie. Dla osób, którym nie jest obca ironia idealne będą ogrodowe lampy podłogowe Korman z serii Tobia, a dla Klientów bardziej konserwatywnych seria Nilo, czyli trochę wodnych roślin w ogrodzie. Polecamy Państwu oświetlenie Karman, znajdujące się w naszym sklepie Abanet.pl – niebanalne oprawy świetlne, funkcjonalne i nad wyraz dekoracyjne.

Karman - lampy - oświetlenie

Więcej
Karman - sklep - tanio, wyprzedaż, promocja, outlet - dystrybutor POLSKA
Popularne marki w działach lampy i oświetlenie: Popularne kategorie w działach lampy i oświetlenie:

Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności.