FILTRY

Typ lampy

Cena

Od 
Do 
Kategorie
Z NAMI BEZPIECZNIE
Zamow bezpiecznie w Abanet! Baner wyprzedaż

Lampy Oty Light - Oświetlenie Oty Light

Rabaty na oświetlenie Oty Light.
Lampy Oty LightNajlepsze ceny na oświetlenie Oty Light

Propozycja dla tych z Państwa, którzy uwielbiają współczesny design, ale w jego prostej,eterycznej formie - oświetlenie Oty Light. Firma powstała w 1999 roku w Peseggia di Scorze wregionie Wenecji, a założyło ją dwóch braci, Andrea i Simone Pamio, którym miłość do światławszczepił ojciec, Eugenio, współtwórca działającej od 1962 roku spółki Leucos. W przeciwieństwie doLeucos’a, producenta oświetlenia słynącego przede wszystkim z klasycznych opraw, w którychdominuje dmuchane szkło z Murano, Oty Light od początku postawił na projekty nowoczesne,minimalistyczne, choć - nie da się ukryć – zanurzone we włoskiej tradycji. Zapraszamy do zapoznaniasię katalogiem Oty Light dostępnym w naszym sklepie Abanet.pl. Czekają na Państwa fantastycznelampy sufitowe Oty Light, kinkiety Oty Light, spoty i reflektory – oprawy świetlne Made in Italyznakomitej jakości w atrakcyjnych cenach.

Lampy Oty Light

Firma Oty Light koncentruje się na produkcji wysokiej klasy oświetlenia dekoracyjnego, technicznego iarchitektonicznego. Wszystkie produkty wychodzące spod ręki braci Pamio charakteryzują sięniezwykłą lekkością i przejrzystym wzornictwem. Widać w nich zamiłowanie do powściągliwej,subtelnej formy oraz technologicznych nowinek. Andrea i Simone Pamio nie boją się przekształcaćprzeszłości, nadając jej współczesny kształt. Swoistą reinterpretacją klasycznego żyrandola jest naprzykład Jumbo, smukła, wieloramienna lampa wisząca Oty Light, Oty Light POP P40 to przeniesionyw XXI wiek bizantyjski polikandylion, natomiast bezpretensjonalna Oty Light lampa sufitowa PopChapeau czy zawierająca lampy ścienne Oty Light, plafony i lampy wiszące seria Moma bez problemuodnalazłyby się w XIX-wiecznej przestrzeni industrialnej (polecamy strony Abenet.pl „Lampy wiszące”oraz „Plafony”).

Oty Light oświetlenie

Do jednych z popularniejszych produktów włoskiego producenta oświetlenia należy elegancka,wyrafinowana oprawa Oty Light X-Running oraz niezwykle ascetyczne, zgrabne Oty Light lampywiszące Pop Petit. Uznaniem cieszy się seria POP P04, a zwłaszcza model Magic oraz systemyoświetleniowe POP BonBon i POP Bijou. Wspominając o oświetleniu Oty Light nie wolno zapominać ospotach, reflektorkach i lampach wpuszczanych, które z powodzeniem można montować zarówno wewnętrzach mieszkalnych, jak i lokalach komercyjnych. W naszym sklepie mamy duży wybór tegorodzaju produktów, również na stronie „Oprawy wpuszczane”. Zapraszamy do Abanet.pl, życzącPaństwu udanych zakupów.

Oty Light - lampy - oświetlenie

Oty Light - sklep - tanio, wyprzedaż, promocja, outlet - dystrybutor POLSKA
Popularne marki w działach lampy i oświetlenie: Popularne kategorie w działach lampy i oświetlenie:

Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności.