FILTRY

Typ lampy

Cena

Od 
Do 
Kategorie
Z NAMI BEZPIECZNIE
Zamow bezpiecznie w Abanet! Baner wyprzedaż

Kartell

Rabaty na oświetlenie Kartell.

Lampy Kartell - Oświetlenie Kartell

Lampy KartellNajlepsze ceny na oświetlenie Kartell

Obecnie Kartell posiada ponad 130 sklepów flagowych jednoosobowych, 250 sklepów w sklepie i 2500 sprzedawców detalicznych w ponad 130 krajach.

Magia oświetlenia Kartell

Wiodąca firma projektowa, założona w 1949 przez Giulio Castelli i prowadzona obecnie przez Claudio Lutiego, Kartell jest jednym z symboli włoskiego wzornictwa na całym świecie. Opowieść o sukcesie oparta na niesamowitej serii produktów - mebli, wyposażenia, oświetlenia, akcesoriów domowych - które stały się częścią krajowego krajobrazu, nie mówiąc już o współczesnych ikonach projektowych.

Więcej o firmie Kartell tutaj

Polecamy lampy Kartell

Kartell - lampy - oświetlenie

Kartell współpracuje z najbardziej prestiżowymi międzynarodowymi projektantami. Kolekcja Kartell jest wielofunkcyjna i ma szerokie spekulacje, jest łatwa w użyciu i piękna. Kolor, ironia, przezroczystość, unikalne kształty i gra zmysłów wszystko spotykają się w celu uniknięcia unikalnych elementów:

Produkt Kartell jest rozpoznawalny na całym świecie za emocje, które generuje, trwałość i niekwestionowaną jakość.Know-how Know-howTrwająca ewolucja w zakresie wykorzystania tworzyw sztucznych i eksperymentowanie z nowymi technologiami i procesami ma podstawowe znaczenie dla firmy Kartell, która zawsze starała się wprowadzać innowacyjne funkcjonowanie i walory estetyczne swoich produktów. W wyniku tego ciągłego badania wszystkie nowe właściwości zostały wprowadzone do tworzyw sztucznych, takie jak matowe wykończenie, przezroczystość, elastyczność, odporność na czynniki atmosferyczne, miękkość i dotyk oraz zaskakujące i specjalne kolory. Oprócz praktycznego zastosowania I funkcjonalne tworzywo plastikowe Kartell jest również zmysłowe i cenne i radykalnie przekształca postrzeganie produktu z tworzywa sztucznego z funkcjonalnie funkcjonalnego przedmiotu na rzeczywiście luksusowy.Know-how firmy Kartell polega na wprowadzaniu innowacji do granic możliwości, umożliwiając projektantom wyrazić swoją kreatywność dzięki nowym technologiom i materiałom, aby tworzyć prawdziwe "rewolucje przemysłowe" w domu.

Wszechstronności handlu detalicznegoW przypadku Kartell dystrybucja jest podstawowym związkiem między marką a globalną społecznością. W ciągu ostatnich 15 lat firma Kartell skoncentrowała się na intensywnym programie sprzedaży detalicznej powiązanym ze sklepami z jedną marką, aby zwiększyć widoczność marki i rozpoznawalność marki w sposób zgodny z strategią produktu.Obecnie firma posiada 130 sklepów flagowych o jednolitym znaczeniu, obok 250 sklepów w sklepach i 2500 sprzedawców detalicznych, ale celem jest jeszcze większa rozciągliwość na całym świecie. Strategia Kartell w coraz większym stopniu zmierza ku kanałom multibrandowym w celu jednolitego ujednolicenia rynku międzynarodowego.Kolekcja jest tak rozległa i różnorodna, że ​​można ją rozbić na linie przeznaczone dla konkretnych sektorów produktów, jak to ma miejsce w przypadku lamp Kartell. Inne kolekcje tematyczne to Kartell Soft (wyściełane i wygodne siedzenia), prezenty Kartell (akcesoria i ozdoby, pomysły na prezenty gotówkowe i gotowe), Kartell à la Mode (akcesoria mody - obuwie i torby) oraz Kartell przez Laufen (meble łazienkowe).Jest to spójny i bardzo udany format, zaprojektowany tak, aby Kartell był widoczny na całym świecie.Komunikacja

Podczas gdy Kartell korzysta z muzeum firmowego w centrali Noviglio w Mediolanie, aby nawiązać swoją przeszłość, aby zilustrować swoje obecne i przyszłe trendy, marka prowadzi eklektyczną i intensywną komunikację poprzez specjalne projekty, wystawy, wystawy i współpraca w ramach marketingu detalicznego i detalicznego Społecznościowe sieci medialne. Sklepy marki jednoosobowej marki Kartell odgrywają kluczową rolę, działając jako prawdziwe "megafony" dla marki poprzez wyświetlacze i wydarzenia dedykowane.

Więcej
Kartell - sklep - tanio, wyprzedaż, promocja, outlet - dystrybutor POLSKA
Popularne marki w działach lampy i oświetlenie: Popularne kategorie w działach lampy i oświetlenie:
Strona internetowa abanet.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.