FILTRY

Typ lampy

Cena

Od 
Do 
Kategorie
Z NAMI BEZPIECZNIE
Zamow bezpiecznie w Abanet! Baner wyprzedaż

Lampy XAL - Oświetlenie XAL

Rabaty na oświetlenie XAL.
Lampy XALNajlepsze ceny na oświetlenie XAL

„Dziś, jutro, patrząc w przyszłości” – austriacki producent oświetlenia XAL GmbH jest marką o globalnym zasięgu. Powstała w 1989 roku, a jej główna siedziba znajduje się w Grazu, w południowo-wschodniej Austrii. Od ponad 30 lat firma XAL współpracuje z projektantami, architektami i planistami, tworząc nowoczesne oprawy i systemy oświetleniowe. „Chcemy przesuwać techniczne granice i wprowadzać na rynek wizjonerskie projekty” – głosi hasło marki. O tym, jak bardzo jest prawdziwe, można przekonać się, odwiedzając nasz sklep, w którym prezentujemy szeroki asortyment wyrobów tego producenta. Zapraszamy Państwa do Abanet.pl, polecając jednocześnie stronę „Lampy nowoczesne”.

XAL lampy - od pomysłu po gotowe oprawy świetlne

Począwszy od pierwszych szkiców na desce kreślarskiej po końcowy efekt, jakim są lampy XAL, produkty austriackiej marki powstają niemal wyłącznie w „wewnątrz” firmy. Wszystko zaczyna się w laboratorium projektowym w Hiszpanii (Barcelona Creative Lab), tam opracowywane są koncepcje i nowe wzory, które następnie trafiają do Centrum Kompetencji w Grazu (XAL Competence Center), gdzie w laboratorium śmiałe pomysły przekształcane są w rewolucyjne prototypy, a następnie testowane pod względem technologii, ekonomii i wymagań klientów. Również każdy etap produkcji – od elektroniki, przez toczenie, frezowanie, grawerowanie laserowe i odlewanie ciśnieniowe, aż po końcowe malowanie proszkowe i wykończenie – odbywa się w zakładach XAL, zlokalizowanych m.in. w Austrii, Słowenii, Indiach i USA.

Oświetlenie XAL

XAL oświetlenie bez ograniczeń - innowacyjne oprawy LED (XAL GmbH ma zarejestrowanych ponad 70 patentów), charakteryzują się znakomitą efektownością energetyczną, długowiecznością i jakością wykonania, co zapewnia kontrola na każdym etapie produkcji. Obok gotowych rozwiązań firma proponuje Klientom również indywidualne projekty, przygotowywane do konkretnych potrzeb architektonicznych i estetycznych.

XAL oprawy

Spoty, reflektory, lampy wpuszczane, czyli oprawy XAL proste i minimalistyczne. Ale XAL to także oświetlenie bardziej klasyczne, choć kierowane głównie do wnętrz o nowoczesnej stylistyce: lampa wisząca XAL z serii Gear, oprawa XAL z kolekcji Mino Circle, wisząca oprawa XAL ARY. Popularnością cieszą system Jane, czyli „jasna dżungla” we wnętrzu, zabawna lampa XAL, którą tworzą elastyczne kable świetlne. Nowością jest także lampa sufitowa XAL Sonic, jedna z opraw akustycznych marki, czyli dodatkowo wytłumiających dźwięk w pomieszczeniu, oraz Beto - lampy i systemy XAL z przeznaczeniem do biur. Zapraszamy Państwa do naszego sklepu oraz na strony internetowe Abanet.pl: „Oprawy wpuszczane” i „Lampy wiszące”. Oświetlenie do domów, mieszkań, biur, lokali użytkowych – znakomita jakość, ceny na każdą kieszeń. Czekamy na Państwa.

XAL - lampy - oświetlenie

XAL - sklep - tanio, wyprzedaż, promocja, outlet - dystrybutor POLSKA
Popularne marki w działach lampy i oświetlenie: Popularne kategorie w działach lampy i oświetlenie:

Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności.