Kategorie
Z NAMI BEZPIECZNIE
Zamow bezpiecznie w Abanet! Baner wyprzedaż

Lampy Vetreria Artistica Rosa - Oświetlenie Vetreria Artistica Rosa

Rabaty na oświetlenie Vetreria Artistica Rosa.
Lampy Vetreria Artistica RosaNajlepsze ceny na oświetlenie Vetreria Artistica Rosa

„Sztuka jest naszą siłą” – ta dewiza definiuje Vetreria Artistica Rosa Snc, włoskiego producenta oświetlenia. I trudno z nią się nie zgodzić – luksusowe, artystyczne żyrandole Vetreria Artistica Rosa są zachwycające i wyjątkowe, co musi przyznać każdy, komu drogie jest poczucie estetyki, smaku, o pięknie już nie wspominając. Firmę założył w 1988 roku Carlo Rosa, urodzony w 1953 w Wenecji „maestro szklarstwa”, od dziecka zafascynowany sztuką tworzenia szkła. Do tego stopnia, że naukę u najlepszych mistrzów z Murano rozpoczął w wieku 12 lat. Swą pasją zaraził synów, Denisa i Omara, którzy dziś współtworzą markę. Siedziba Vetreria Artistica Rosa znajduje się w miejscowości Spinea, będącej częścią weneckiego obszaru metropolitarnego. Zapraszamy do naszego sklepu Abanet.pl. Czekają na Państwa kunsztowne, wspaniałe lampy Vetreria Artistica Rosa, które olśnią urodą nie tylko koneserów klasyki.

Vetreria Artistica Rosa – oświetlenie

Wszystkie produkty Vetreria Artistica Rosa - i to zarówno elementy wykonane z weneckiego szkła dmuchanego, jak ramy opraw - są wytwarzane ręcznie, metodami stosowanymi od wieków. Miedzy innymi dzięki temu powstają oryginalne, niepowtarzalne dzieła sztuki o niezrównanej wartości artystycznej. Oprócz tradycyjnego przezroczystego bądź białego szkła, w oprawach marki wykorzystywany są kryształy oraz szkło teksturowane w szerokiej gamie kolorystycznej. Nie tylko walory dekoracyjne - oświetlenie Vetreria Artistica Rosa to także rozwiązanie niezwykle funkcjonalne, wykorzystujące najnowsze rozwiązania LED, zaprojektowane tak, by zapewniać jasne i równomierne światło. Z powodzeniem sprawdza się w pomieszczeniach mieszkalnych oraz rozległych przestrzeniach hotelowych czy pałacowych. Warto dodać, że firma Vetreria Artistica Rosa oferuje gotowe produkty, realizuje indywidualne zamówienia, w tym elementy wyposażenia, jak lustra, rzeźby bądź zastawy stołowe, ale też specjalizuje się w renowacji zabytkowych żyrandoli.

Vetreria Artistica Rosa - lampy

Myliłby się ktoś, myśląc, że jeśli tradycja rzemieślników Murano, to katalog Vetreria Artistica Rosa, dostępny w Abanet.pl zawiera wyłącznie klasyczne projekty. Nic bardziej błędnego. Owszem są prace sięgające do przeszłości, ale marka słynie z produktów o bardziej nowoczesnym designie – od art nouveau przez zawsze modny styl art decò po formy współczesne czy nawet abstrakcyjne. Lampy ekskluzywne Vetreria Artistica Rosa nawiązujące do secesji to choćby kolorowy, z akcentami wykonanymi z 24-karatowego złota żyrandol Vetreria Artistica Rosa z serii Campiello, przykładem współczesnych rozwiązań jest natomiast Fioritura, minimalistyczna lampa wisząca Vetreria Artistica Rosa (w serii są również kinkiety Vetreria Artistica Rosa) lub nadzwyczajne dzieło weneckich rzemieślników Gocce di Pioggia. Rewelacyjnie prezentują się futurystyczne, majestatyczne lampy sufitowe Vetreria Artistica Rosa Nettuno i Cascata d'Acqua (oba produkty wykonywane są na specjalne zamówienie). Te i wiele innych doskonałych opraw świetlnych Vetreria Artistica Rosa oferujemy w naszym sklepie. A jeśli chcą się Państwo zapoznać z kolekcjami innych firm Made in Italy czy - szerzej - zagranicznych i krajowych producentów oświetlenia, polecamy strony internetowe „Lampy wiszące”, „Kinkiety” i „Lampy stojące”. Zapraszamy do sklepu Abanet.pl.

Vetreria Artistica Rosa - lampy - oświetlenie

Vetreria Artistica Rosa - lampy

Więcej
Vetreria Artistica Rosa - sklep - tanio, wyprzedaż, promocja, outlet - dystrybutor POLSKA
Popularne marki w działach lampy i oświetlenie: Popularne kategorie w działach lampy i oświetlenie:

Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności.