Z nami bezpiecznie

cms-img

Bezpieczna wysyłka

Wszystkie nasze przesyłki wysyłamy kurierem DPD. Każda paczka jest przez nas dokładnie sprawdzana i zabezpieczana przed wysyłką, co daje niemal 100% gwarancję, że towar dotrze do Państwa w nienaruszonym stanie. Jeśli jednak podczas transportu paczka została naruszona, gwarantujemy wymianę uszkodzonych elementów na nasz koszt.

Sprawdź nasze opinie

Zaufane opinie

Bardzo zależy nam na dobrym wizerunku w sieci oraz budowaniu zaufania wśród potencjalnych klientów. O naszym profesjonalnym podejściu do biznesu świadczyć mogą liczne opinie od zadowolonych klientów. 
SPRAWDŹ OPINIE - kliknij

Sprawdź naszą wiarygodność

Wiarygodna firma

Uwiarygodnienie sklepu w sieci to podstawa funkcjonowania w handlu internetowym. Dokładamy wszelkich starań, aby klienci nie mieli najmniejszych obaw przed dokonaniem zakupów w sklepie Abanet.pl Certyfikat Rzetelna Firma potwierdza wiarygodność naszej firmy.

Bezpieczeństwo danych

Bezpieczeństwo danych

Wiele osób ma obawy przed podawaniem danych osobowych podczas składania zamówień w sklepach internetowych. Podane przez Państwa dane zabezpieczane są poprzez szyfrowanie SSL. Pragniemy również zapewnić, że sklep Abanet używa danych osobowych wyłącznie w celach realizacji zamówień. Państwa dane nie są w żaden sposób udostępniane osobom trzecim.

Doświadczenie, które procentuje

Na rynku ecommerce działamy już 9 lat, podczas których obsłużyliśmy setki zadowolonych klientów. Dobieraliśmy oświetlenie do wielu hoteli, pensjonatów, domów weselnych, restauracji, rezydencji, ale przede wszystkim do prywatnych domów i mieszkań. Zebrane przez ten czas doświadczenie pozwala nam ciągle udoskonalać swoją ofertę oraz lepiej rozumieć potrzeby klientów na nieustannie zmieniającym się rynku.

Nasz zespół dysponuje bogatą ofertą katalogową, dużą wiedzą i doświadczeniem.
Pomożemy Państwu w doborze odpowiedniego oświetlenia.

SPRAWDŹ NASZE REALIZACJE! - kliknij

studio-oswietlenia-abanet

Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług

100% bezpieczeństwa zakupów
Najniższe ceny w sieci
Profesjonalna, nieodpłatna pomoc przy doborze lamp
Dostarczenie w pełni wartościowego towaru


Strona internetowa abanet.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.