Z nami bezpiecznie

cms-img

Bezpieczna wysyłka

Wszystkie nasze przesyłki wysyłamy kurierem DPD. Każda paczka jest przez nas dokładnie sprawdzana i zabezpieczana przed wysyłką, co daje niemal 100% gwarancję, że towar dotrze do Państwa w nienaruszonym stanie. Jeśli jednak podczas transportu paczka została naruszona, gwarantujemy wymianę uszkodzonych elementów na nasz koszt.

Sprawdź nasze opinie

Zaufane opinie

Bardzo zależy nam na dobrym wizerunku w sieci oraz budowaniu zaufania wśród potencjalnych klientów. O naszym profesjonalnym podejściu do biznesu świadczyć mogą liczne opinie od zadowolonych klientów. 
SPRAWDŹ OPINIE - kliknij

Sprawdź naszą wiarygodność

Wiarygodna firma

Uwiarygodnienie sklepu w sieci to podstawa funkcjonowania w handlu internetowym. Dokładamy wszelkich starań, aby klienci nie mieli najmniejszych obaw przed dokonaniem zakupów w sklepie Abanet.pl Certyfikat Rzetelna Firma potwierdza wiarygodność naszej firmy.

Bezpieczeństwo danych

Bezpieczeństwo danych

Wiele osób ma obawy przed podawaniem danych osobowych podczas składania zamówień w sklepach internetowych. Podane przez Państwa dane zabezpieczane są poprzez szyfrowanie SSL. Pragniemy również zapewnić, że sklep Abanet używa danych osobowych wyłącznie w celach realizacji zamówień. Państwa dane nie są w żaden sposób udostępniane osobom trzecim.

Doświadczenie, które procentuje

Na rynku ecommerce działamy od ponad 10 lat, podczas których obsłużyliśmy setki zadowolonych klientów. Dobieraliśmy oświetlenie do wielu hoteli, pensjonatów, domów weselnych, restauracji, rezydencji, ale przede wszystkim do prywatnych domów i mieszkań. Zebrane przez ten czas doświadczenie pozwala nam ciągle udoskonalać swoją ofertę oraz lepiej rozumieć potrzeby klientów na nieustannie zmieniającym się rynku.

Nasz zespół dysponuje bogatą ofertą katalogową, dużą wiedzą i doświadczeniem.
Pomożemy Państwu w doborze odpowiedniego oświetlenia.

SPRAWDŹ NASZE REALIZACJE! - kliknij

studio-oswietlenia-abanet

Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług

100% bezpieczeństwa zakupów
Najniższe ceny w sieci
Profesjonalna, nieodpłatna pomoc przy doborze lamp
Dostarczenie w pełni wartościowego towaru


Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w  polityce prywatności.