FILTRY

Typ lampy

Cena

Od 
Do 
Kategorie
Z NAMI BEZPIECZNIE
Zamow bezpiecznie w Abanet! Baner wyprzedaż

Lampy KDLN - Kundalini - Oświetlenie KDLN - Kundalini

Rabaty na oświetlenie KDLN - Kundalini.
Lampy KDLN - KundaliniNajlepsze ceny na oświetlenie KDLN - Kundalini

„Światło rozjaśnia nie tylko przestrzeń, która nas wita, ale także nasze wnętrze” – głosi motto czołowego włoskiego producenta designerskiego oświetlenia Kundalini Lighting (od 2020 Kdln Srl). Firma powstała w 1996 roku w Mediolanie, obecna siedziba mieści się nieopodal tego miasta, w Trezzano sul Naviglio. Od początku działalności Kdln tworzy systemy oświetleniowe zarówno dla kameralnych przestrzeni mieszkalnych, jak obiektów użyteczności publicznej. Firma stawia na zrównoważony rozwój i ekologię, czego dowodem Spazio Elvezia, wyjątkowy salon otwarty w 2022 roku w sercu Mediolanu, na Arena Civica. W Spazio Elvezia nie tylko prezentowane są kolekcje lamp Kdln, ale w imieniu każdego z klientów, który odwiedzi ekspozycję zostanie posadzone jedno drzewo. Plan jest ambitny, Kdln we współpracy z Eden Reforestation Projects chce posadzić 50 mld drzewek. 

Oświetlenie Kundalini - KDLN

„Świat kształtuje nasze postrzeganie świata i życia” mówi dewiza Kdln. Kundalini uważany jest za jednego z pionierów współczesnego oświetlenia, i to nie tylko w odniesieniu do projektów samych lamp, lecz także procesów produkcji. Kdln to innowacyjne rozwiązania, ekologiczne technologie oraz funkcjonalność opraw świetlnych, połączona z oryginalnym wyglądem, stąd Kundalini oświetlenie cieszy się zasłużoną renomą w ponad 70 krajach na całym świecie.

KDLN - Kundalini lampy

Lampy Kundalini charakteryzują się eleganckim, nietuzinkowym designem. Co więcej, są to oprawy w dużej części barwne, dzięki czemu dodatkowo rozjaśniają wnętrze. Śmiałe, nieortodoksyjne podejście do oświetlenia sprawia, że niektóre modele Kdln mogą uchodzić za „lampy dla odważnych”, jednak trudno przejść obok nich obojętnie, o czym świadczą liczne nagrody, jakimi wyróżniono produkty Kundalini. W 2022 roku nagrodę Archiproducts Design Awards, przyznawaną przez międzynarodowe jury złożone z przedstawicieli najwybitniejszych firm architektonicznych, projektantów i dziennikarzy pism branżowych otrzymał Chris Basias za sufitowe lampy Kundalini Mitos, czyli nowatorski system regulowanych reflektorów.  

KDLN lampy sufitowe, kinkiety, lampy stojące

Doskonałym przykładem płynnych linii i wyjątkowych form produktów Kdln jest kolekcja Kundalini Shakti, obejmująca lampy stojące Kundalini oraz kinkiety. Kdln Nami, co po japońsku oznacza „falę”, którą stworzyli włoscy projektanci Alberto Saggia i Valerio Sommella, to z kolei wisząca lampa Kundalini, tworząca wrażenie ciągłego, sugestywnego załamania światła. Inspiracje orientalne leżały również u podstaw eleganckiego projektu Kundalini Kushi oraz „pływających liści za oknem”, czyli wiszącej lampy Kdln FLOW, natomiast Kundalini lampa sufitowa E.T.A. SAT to abstrakcyjny, nieregularny kształt, który będzie znakomitą dekoracją w każdej nowoczesnej przestrzeni. Znakomite lampy Kdln znajdą Państwo w naszym sklepie Abanet.pl - bogactwo kształtów, kolorów, nowoczesne wzornictwo. Polecamy również strony „Lampy sufitowe”, „Lampy wiszące” oraz „Lampy stojące”, na których znaleźć można szereg rewelacyjnych modeli do wnętrz współczesnych oraz do klasycznych aranżacji wnętrz. Zapraszamy do naszego sklepu.

Kundalini - KDLN - lampy - oświetlenie

W ofercie posiadamy wszystkie produkty oświetlenia kdln. 

Więcej
KDLN - Kundalini - sklep - tanio, wyprzedaż, promocja, outlet - dystrybutor POLSKA
Popularne marki w działach lampy i oświetlenie: Popularne kategorie w działach lampy i oświetlenie:

Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności.