O nas

Studio oświetlenia Abanet Kraków

Abanet to studio oświetlenia mieszczące się w Krakowie przy ul. Marusarzówny 8a. W swojej ofercie mamy lampy wielu firm włoskich, hiszpańskich, niemieckich, słowackich, a także polskich.

Staramy się tak dobierać producentów, aby dostarczyć Państwu szeroki asortyment produktów oświetleniowych, tak pod względem stylistycznym, jak również cenowym. 

Nasz zespół dysponujący bogatą ofertą katalogową, dużą wiedzą i doświadczeniem, chętnie doradzi Państwu w temacie doboru odpowiedniego oświetlenia.

Studio oświetlenie Abanet Kraków

Profesjonalna obsługa w zakresie doboru oświetlenia

Obsługa inwestycji
Obsługa klientów indywidualnych
Współpraca z projektantami wnętrz
Prowadzenie studia oświetlenia oraz sklepu internetowego
cms-img

Zajmujemy się obsługą inwestycji oraz klientów indywidualnych w zakresie kompleksowego doboru oświetleniaWiele osób, urządzających dom czy mieszkanie korzysta z naszych usług. Przyjeżdżamy do Państwa uzbrojeni w katalogi, wiedzę i doświadczenie niezbędne do prawidłowego doboru lamp oraz osprzętu elektroinstalacyjnego.

Swoją ofertę kierujemy do wymagających klientów, ceniących jakość i styl. Oferujemy produkty dostępne „od ręki”, jak również sprowadzanie towarów pod indywidualne zamówienia. Współpracyjemy także z architektami i projektantami wnętrz, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w wystroju wnętrz.Sprzedaż internetową prowadzimy na terenie całego kraju. Zamówienia można składać przez cały rok, siedem dni w tygodniu, dwadzieścia cztery godziny na dobę. 

Nasza firma zajmuje się profesjonalną obsługą firm prowadzących inwestycje w branży hotelarskiej, gastronomicznej oraz mieszkaniowej. Proponujemy kompleksową obsługę inwestycji w zakresie oświetlenia, poczynając od profesjonalnego doboru lamp, aż po dostarczenie ich na teren budowy. 

Jesteśmy grupą profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży oświetleniowej. Służymy fachową pomocą w doborze właściwego oświetlenia.

Problem z wyborem lamp? Skontaktuj się z nami - pomożemy!

Zapraszamy do kontaktu.

NASZE REALIZACJE - sprawdź!

Poznaj nasz zespół

cms-img

RAFAŁ

Obsługa inwestycji i klienta indywidualnego

+48 609 989 979
  r.stos@abanet.pl
cms-img

MAŁGORZATA

Obsługa inwestycji i klienta indywidualnego

+48 726 170 691
  sklep@abanet.pl
cms-img

ADRIANNA

Obsługa klienta indywidualnego i sklepu internetowego 

+48 12 266 78 04
  sklep@abanet.pl
cms-img

BARTOSZ

Obsługa sklepu internetowego

+48 12 266 78 04
  b.stos@abanet.pl

Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności.