FILTRY

Typ lampy

Pomieszczenie

Wybierz styl

Materiał

Cena

Od 
Do 
Kategorie
Z NAMI BEZPIECZNIE
Zamow bezpiecznie w Abanet! Baner wyprzedaż

Lampy Chors - Oświetlenie Chors

Rabaty na oświetlenie Chors.
Lampy ChorsNajlepsze ceny na oświetlenie Chors

Chors - lampy sufitowe, wiszące, kinkiety

„Naszym produktem jest światło, reszta to starannie zaprojektowana forma” – głosi manifest marki Chors, polskiego producentem oświetlenia. Jej właścicielem jest powstała we Wrocławiu w 2006 roku rodzinna spółka Fabryka Artystyczna. Chors lampy to producent zaawansowanego oświetlenia, opartego w większości na technologii LED. Chors firma wytwarza oprawy przeznaczone dla mieszkań i domów oraz do wnętrz biurowych, hotelowych, restauracyjnych, wystawienniczych. Oświetlenie Chors w Abanet.pl reprezentują znakomite wiszące oprawy Chors, kinkiety Chors i lampy stojące oraz Chors szynoprzewody. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tej marki w naszym sklepie.

Chors lampy

Zdaniem właścicieli spółki, tworząc oświetlenie trzeba być gotowym na dostarczanie serii wyrobów, ale nie powinno się zapominać o spersonalizowanych potrzebach klientów, stąd Chors producent to także krótkie i ekskluzywne kolekcje oraz oprawy oświetleniowe Chors projektowane na specjalne zamówienie. Stylistyka lamp Chors oparta jest niby na prostych formach, które jednak zaskakują pomysłowością i oryginalnością, co jest zasługą wybitnych projektantów, z jakimi spółka współpracuje, o czym się mogą Państwo przekonać, odwiedzając Abanet.pl. Lampy Chors – sklep Abanet.pl to oświetlenie zarówno do mieszkań, jak i lokali przemysłowo-handlowych. W naszej ofercie są lampy dekoracyjne wewnętrzne i Chors lampy zewnętrzne.

Oświetlenie Chors

„Nawet najpiękniejsza obudowa lampy nie zrekompensuje głównego celu, jakim jest właściwe oświetlenie przedmiotu lub wnętrza” – stanowi dewiza spółki. I dlatego podstawą projektu każdej lampy Chors jest technologia LED, która umożliwia odwzorowanie światła najlepszego dla człowieka, czyli dziennego, słonecznego. W końcu nie darmo nazwa firmy pochodzi od wschodniosłowiańskiego bóstwa solarnego (lub lunarnego, bo zdania, czy Chors był bogiem Słońca czy Księżyca są podzielone, co nie zmienia faktu, iż bóstwo było z blaskiem powiązane). Chors produkty oświetlą więc przestrzeń światłem przyjaznym dla wzroku oraz bezpiecznym. Chors oprawa świetlna z łatwością wkomponuje się w każde wnętrze, rozjaśniając je światłem zbliżonym do naturalnego. Bo natura jest inspiracją dla firmy, zatem Chors do produkcji oświetlenia, czy będzie to lampa sufitowa Chors, lampa stojąca Chors, Chors reflektory natynkowe czy szynoprzewód Chors lub szyna oświetleniowa Chors, wykorzystuje naturalne materiały najwyższej jakości, które można poddać recyklingowi. 

Chors oprawy

Chors lampy producent dba o takie wartości, jak zdrowie i bezpieczeństwo. Każda zintegrowana lampa Chors ma wbudowany moduł LED o współczynniku oddawania barw minimum CRI≥90, a standardem jest rozwiązanie CRI≥95. Jednak oprawa Chors to nie tylko jakość emitowanego światła. Firma dużą wagę przywiązuje do specjalnych układów optycznych, umożliwiających płynną regulację kąta świecenia oraz najwyższej jakości przysłon. Chors przesłony idealnie rozpraszają światło, ograniczając niewłaściwą luminację naszego wzroku.

Chors oświetlenie szynowe

Systemy szynowe od lat zyskują coraz większą popularność. Już nie tylko wykorzystywane są do oświetlenia sklepowych ekspozycji czy długich korytarzy, ale także nowocześnie urządzonych mieszkań i domów. Chors oświetlenie sufitowe szynowe to cała gama produktów, obejmująca między innymi tak popularne oprawy, jak Maxime R (Chors tuba charakteryzująca się regulowanym kierunkiem i kątem padania światła w zakresie 15 – 60 st.), Maman R TRC (Chors lampa czarna z serii Maman to minimalistyczny reflektor o średnicy 50 mm i mocy 12,3 W) czy Myco TRC, czyli połączenie światła skupionego z zaletą reflektorów. Warto dodać, że w rodzinie Myco to zarówno szynoprzewody Chors, kinkiet czarny Chors, plafon Chors, jak i Chors lampa wisząca (polecamy Państwa uwadze również stronę Abanet.pl „Oświetlenie szynowe”).

Chors kinkiety

Kinkiet Chors, czyli idealne oświetlenie dodatkowe do każdego z pomieszczeń. Wśród lamp ściennych tej marki są oprawy proste (Accent K – idealny kinkiet nad lustro Chors), designerskie (Ambiente K, w serii jest również lampa Chors stojąca), dekoracyjne (Coro In – ścienna lampa natynkowa Chors doskonała jako oświetlenie przypodłogowe, nocne schodów), minimalistyczne (Chors kinkiet czarny lub Chors lampa sufitowa Ra Mini. Polecamy też naszą stronę „Kinkiety”).

Chors lampa sufitowa, lampa wisząca Chors 

Chors jest producentem oświetlenia, który stawia na niezwykłe wzory swoich opraw i wysoką jakość wykonania. W ofercie Abanet.pl mamy lampy natynkowe Chors i oprawy wpuszczane; lampy sufitowe Chors plafony i lampy wiszące; kinkiety i lampy stojące Chors. W naszym sklepie dostępny jest również Chors system SNAP, który umożliwia doprowadzenie zasilania do kilku źródeł światła oraz dedykowane do niego lampy wiszące. Chors lampy natynkowe, wiszące i ścienne w Abanet.pl to ceny atrakcyjne, na każdą kieszeń. Chors lampy kwadratowe, podłużne, okrągłe, lampy kule Chors – polecamy nowoczesne i oryginale oświetlenie o ciekawym designie do wnętrz współczesnych, industrialnych oraz loftowych. A pozostając przy nowoczesnych aranżacjach, światło do wnętrz o takiej stylistyce mogą Państwo znaleźć także na stronach „Lampy sufitowe” oraz „Lampy wiszące”. Zapraszamy do naszego sklepu, życząc udanych zakupów.

Katalog Chors

Więcej
Chors - sklep - tanio, wyprzedaż, promocja, outlet - dystrybutor POLSKA
Popularne marki w działach lampy i oświetlenie: Popularne kategorie w działach lampy i oświetlenie:

Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności.