FILTRY

Typ lampy

Pomieszczenie

Wybierz styl

Materiał

Cena

Od 
Do 
Kategorie
Z NAMI BEZPIECZNIE
Zamow bezpiecznie w Abanet! Baner wyprzedaż

Chors

Rabaty na oświetlenie Chors.

Lampy Chors - Oświetlenie Chors

Lampy ChorsNajlepsze ceny na oświetlenie Chors

Lampy Chors

„Naszym produktem jest światło, reszta to starannie zaprojektowana forma” – głosi manifest marki Chors, polskiego producentem oświetlenia. Jej właścicielem jest powstała we Wrocławiu w 2006 roku rodzinna spółka Fabryka Artystyczna. Chors lampy to producent zaawansowanego oświetlenia, opartego w większości na technologii LED. Firma wytwarza oprawy przeznaczone dla mieszkań i domów oraz do wnętrz biurowych, hotelowych, restauracyjnych, wystawienniczych. Zdaniem właścicieli spółki, producent oświetlenia musi być gotowy na dostarczanie dużych serii swoich wyrobów, ale nie powinien zapominać o spersonalizowanych potrzebach swoich klientów, stąd Chors lampy to także krótkie i ekskluzywne serie oraz oprawy świetlne projektowane na specjalne zamówienie. Stylistyka lamp Chors oparta jest niby na prostych formach, które jednak zaskakują pomysłowością i oryginalnością, co jest zasługą wybitnych projektantów, z którymi spółka współpracuje, o czym się mogą Państwo przekonać, odwiedzając Abanet.pl. Lampy Chors – sklep Abanet.pl to oświetlenie zarówno do mieszkań, jak i lokali przemysłowo-handlowych. W naszej ofercie są lampy dekoracyjne wewnętrzne i Chors lampy zewnętrzne.

Oświetlenie Chors

„Nawet najpiękniejsza obudowa lampy nie zrekompensuje głównego celu, jakim jest właściwe oświetlenie przedmiotu lub wnętrza” – mówi dewiza spółki. I stąd podstawą projektu każdej lampy Chors jest technologia LED, która umożliwia odwzorowanie światła najlepszego dla człowieka, czyli dziennego - słonecznego. W końcu nie darmo nazwa firmy pochodzi od wschodniosłowiańskiego bóstwa solarnego (lub lunarnego, bo zdania, czy Chors był bogiem Słońca czy Księżyca są podzielone, co nie zmienia faktu, iż bóstwo było z blaskiem powiązane). Lampy Chors oświetlą więc przestrzeń światłem przyjaznym dla wzroku oraz bezpiecznym. Z łatwością wkomponują się w każde wnętrze, rozjaśniając je światłem zbliżonym do naturalnego. Bo natura jest inspiracją dla firmy, zatem Chors do produkcji oświetlenia wykorzystuje naturalne materiały najwyższej jakości, które można poddać recyklingowi.

Chors – nowoczesne lampy z charakterem

Chors jest producentem oświetlenia, który stawia na niezwykłe wzory swoich opraw i wysoką jakość wykonania. W ofercie Abanet.pl mamy lampy natynkowe Chors i oprawy wpuszczane; lampy sufitowe Chors, w tym szynoprzewody oraz Chors lampy wiszące; kinkiety i lampy stojące Chors, reflektorki. Dostępne są również systemy SNAP Chors, które umożliwiają doprowadzenie zasilania do kilku źródeł światła, oraz oprawy do nich. Chors lampy to ceny atrakcyjne, na każdą kieszeń. Chors lampy kwadratowe, podłużne, okrągłe bądź lampy kule Chors, to nowoczesne i oryginale oświetlenie o ciekawym designie do wnętrz współczesnych - industrialnych czy loftowych. A pozostając przy nowoczesnych aranżacjach, światło do wnętrz o takiej stylistyce mogą Państwo znaleźć także na stronach „Lampy Eglo” i "Lampy Britop”. Zapraszamy do naszego sklepu, życząc udanych zakupów.

Katalog Chors

Więcej
Chors - sklep - tanio, wyprzedaż, promocja, outlet - dystrybutor POLSKA
Popularne marki w działach lampy i oświetlenie: Popularne kategorie w działach lampy i oświetlenie:
Strona internetowa abanet.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.