FILTRY

Pomieszczenie

Cena

Od 
Do 
Kategorie
Z NAMI BEZPIECZNIE
Zamow bezpiecznie w Abanet! Baner wyprzedaż

Lampy BPM - Oświetlenie BPM

Rabaty na oświetlenie BPM.
Lampy BPMNajlepsze ceny na oświetlenie BPM

BPM – stańmy się jaśniejsi! BPM Lighting jest hiszpańskim producentem oświetlenia technicznego i architektonicznego, działającym w branży od ponad trzydziestu lat, jednak jego tradycje są znacznie starsze, bo sięgają roku 1963, kiedy przedsiębiorca z Walencji, Bernardo Palomares stworzył firmę Bronces Roparpa, również tworzącą oprawy świetlne. W 1992 syn założyciela, Bernardo Palomares jr. postanowił skupić się na projektowaniu i produkcji nowoczesnego, koncepcyjnego oświetlenia architektonicznego, które miało być jednocześnie ozdobą miejsca, które rozjaśnia, stąd pomysł na powołanie BPM. Firma powstała w Alaquàs nieopodal Walencji i stamtąd wyruszyła na podbój świata. BPM oprawy świetlne, bez względu, czy mówimy o lampach wiszących, wpuszczanych czy kinkietach, to lampy nowoczesne, niezwykle zaawansowane technicznie, o znakomitej jakości, o czym warto się przekonać, odwiedzając nasz sklep Abanet.pl.

BPM lampy

Od centrów handlowych Carrefour przez sklepy firmowe Channel i Dior w Paryżu po… kościół parafialny pw. Św. Jadwigi Królowej w Lublinie. Bo zaletą produktów BPM jest ich wszechstronność, z równym powodzeniem sprawdzą się w niewielkim mieszkaniu czy biurze, jak w hotelu albo galerii handlowej. Stąd lampy BPM cieszą się niesłabnącym powodzeniem w ponad 40 krajach na całym świecie, w tym w Polsce. Obecnie główna siedziba BPM, centrum badawczo-projektowe oraz jeden z zakładów produkcyjny mieszczą się w Dénii, w środkowej części Costa Blanca.

BPM oświetlenie

Prosty profil, minimalistyczne i funkcjonalne wzornictwo – to cechy, które charakteryzują lampy BPM Lighting. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań, oświetlenie BPM wyróżnia się niezwykłą oszczędnością energii, ale warto dodać, że hiszpańska firma do początku istnienia stawiała na jakość i innowacyjność swych produktów. BPM Lighting lampy to częstokroć unikatowe rozwiązania. Jednym z nich jest Crismosil BPM, system oświetleniowy ze zintegrowanym źródłem światła LED oparty na aluminiowym profilu wtopionym w Crismosil®, oryginalny materiał, który powstał w laboratoriach spółki, będący specjalną mieszanką gipsu, żywicy akrylowej i włókna szklanego.

Oprawy sufitowe BPM

Lampy sufitowe BPM harmonijnie rozpraszają światło i znakomicie integrują się z otoczeniem, ale w końcu, jak mówią przedstawiciele trzeciego pokolenia rodziny Palomares „światło jest z nami, nosimy go w naszym DNA”. Tę „świetlistość” widać szczególnie w nowych propozycjach hiszpańskiego producenta oświetlenia. Elegancją geometrycznych kształtów wyróżniają się na przykład lampy wiszące BPM z serii Sublim. „Poza światłem rodzi się Irys” – to z kolei dekoracyjna lampa wisząca BPM Iris, pogodna, a jednocześnie zapewniająca doskonałe oświetlenie otoczenia. Ciekawie prezentuje się wykonana z cementu industrialna lampa sufitowa BPM Kiera oraz Alberta Due - BPM Lighting oprawa, która oświetla zarówno „dół”, jak i „górę”, tworząc niepowtarzalny klimat (Alberta Due może być też włączana oddzielnie dla każdego kierunku światła).

Oprawy podtynkowe BPM, oprawy halogenowe BPM

Mówiąc o produktach hiszpańskiej firmy trudno nie wspomnieć o dającym nieskończone możliwości systemie Alarik Rail, opartym na prekursorskim rozwiązaniu BPM - profilu magnetycznym, do którego można dodawać moduły LED (np. Okko LED Modules czy halogenowe oprawy BPM Patrycja TK). System ten da się dowolnie konfigurować bez użycia narzędzi. W sklepie Abanet.pl mamy również szeroką gamę podtynkowych opraw BPM: prostokątne (Alan), kwadratowe (Florida), okrągłe (Ohio) oraz wiele innych (polecamy naszą stronę „Oprawy wpuszczane”).

Oczko BPM Lighting

W katalogu BPM Lighting, dostępnym w Abanet pl. nie mogło zabraknąć popularnych lamp do wnętrz minimalistycznych, jakimi są oczka. Tego typu oprawy BPM Lighting, ze względu na swój uniwersalny charakter, znajdą zastosowanie w wielu wnętrzach, od łazienki, przez kuchnię, salon i sypialnię, po przestrzeń biurową. W każdym z nich można „światło uczynić głównym bohaterem”, jak głosi jedna dewiz firmy. Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją BPM w sklepie Abanet.pl. Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami. Z propozycjami innych producentów oświetlenia mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie „Lampy wewnętrzne”.

Więcej
BPM - sklep - tanio, wyprzedaż, promocja, outlet - dystrybutor POLSKA
Popularne marki w działach lampy i oświetlenie: Popularne kategorie w działach lampy i oświetlenie:

Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności.