FILTRY

Pomieszczenie

Cena

Od 
Do 
Kategorie
Z NAMI BEZPIECZNIE
Zamow bezpiecznie w Abanet! Baner wyprzedaż

BPM

Rabaty na oświetlenie BPM.

Lampy BPM - Oświetlenie BPM

Lampy BPMNajlepsze ceny na oświetlenie BPM

Lampy BPM

BPM – chodźmy jaśniej! BPM Lighting jest hiszpańskim producentem oświetlenia technicznego i architektonicznego, działającym w branży od trzydziestu lat, jednak jego tradycje są znacznie starsze. W 1953 roku w Walencji powstała firma produkująca lampy Bronces ROPARPA. Jej założycielem był Bernardo Palomares. W 1992 roku syn założyciela, Bernardo Palomares jr. postanowił skupić się na projektowaniu i produkcji nowoczesnego, koncepcyjnego oświetlenia technicznego, które miało być jednocześnie ozdobą domu, stąd pomysł na powołanie BPM. Firma powstała w Alaquàs nieopodal Walencji i stamtąd wyruszyła na podbój świata. Dziś lampy BPM sprzedawane są w 40 krajach i cieszą się niesłabnącym powodzeniem. W 2009 roku w Ozorkowie w województwie łódzkim firma utworzyła spółkę BPM Lighting Polska, która jest centralą logistyczno handlową na Europę Północną i Wschodnią. Od 2016 roku główna siedziba BPM, centrum badawczo-projektowe, zakład produkcyjny mieszczą się w Dénii, w środkowej części Costa Blanca.

BPM oświetlenie

Prosty profil, minimalistyczne i funkcjonalne wzornictwo – to cechy, które charakteryzują lampy BPM Lighting. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań technicznych oświetlenie BPM wyróżnia się również niezwykłą oszczędnością energii, ale hiszpańska firma do początku istnienia stawiał na jakość, innowacyjność i współczesny design swych produktów. BPM lampy to częstokroć unikatowe rozwiązania. Jednym z nich jest Crismosil BPM, system oświetleniowy ze zintegrowanym źródłem światła LED oparty na aluminiowym profilu wtopionym w Crismosil®, innowacyjny materiał wymyślony w laboratoriach spółki, który wykonany jest ze specjalnej mieszanki gipsu, żywicy akrylowej i włókna szklanego. Na bazie tego materiału powstała cała kolekcja Structural, obejmująca oprawy ścienne i sufitowe. Wszystkie lampy są wykonane ręcznie. Harmonijnie rozpraszają światło i znakomicie integrują się z otoczeniem.

BPM Lighting – lampy prosto z Hiszpanii

„Światło jest z nami, nosimy go w naszym DNA” – mówią przedstawiciele trzeciego już pokolenia rodziny Palomares, zaangażowani w działalność firmy. Tę świetlistość widać zwłaszcza w nowych propozycjach hiszpańskiego producenta oświetlenia przeznaczonych do wnętrza mieszkań, nie tylko technicznych, ale również dekoracyjnych. Rodzina eleganckich lamp wiszących BPM Sublim przyciąga odważnymi ostrymi liniami i geometrycznymi kształtami. „Poza światłem rodzi się Iris” – to z kolei lampy dekoracyjne BPM IRIS, okrągłe z cięciem na obwodzie, które zapewnia doskonałe oświetlenie otoczenia. Pogodna i atemporalna jest natomiast aluminiowa lampa sufitowa Kiera BPM – fasetowana, o asymetrycznym nachyleniu imituje strukturę minerałów. Nieskończone możliwości daje Alarik Slim, oparty na kolejnym innowacyjnym rozwiązaniu BPM, czyli profilu magnetycznym, do którego dodawane są moduły LED. Pozwala on na swobodne konfigurowanie lamp bez konieczności montażu. W profilu magnetycznym można zastosować oświetlenie punktowe Slim Patricia, ogólne z modułami Slim Led i Slim Lenses, akcentujące (moduły Slim Motion Lenses) i ścienne (The Slim Wall Washer). Rewolucyjnym pomysłem marki BPM jest także program „Konfigurator”, za pomocą którego każdy może indywidualnie zaprojektować instalację świetlną do swojego domu, a następnie ją zamówić.

BPM Lighting Sklep

BPM Lighting - katalog produktów dostępnych w sklepie Abanet.pl zawiera mnóstwo wzorów opraw tej hiszpańskiej firmy. Wszystkich nie sposób wymienić.  Lampy BPM Lighting ze względu na swój uniwersalny charakter znajdą zastosowanie w wielu wnętrzach, od łazienki, przez kuchnię, salon i sypialnię, po przestrzeń biurową, w każdym z nich można „światło uczynić głównym bohaterem”, jak mówi dewiza firmy. Nasz sklep Abanet.pl ma bogatą ofertę opraw BPM, w tym światowej sławy lampy wpuszczane (np. elegancki i nowoczesny BPM KONI). Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją BPM w naszym sklepie internetowym. W opisach produktów znajdą Państwo ceny i specyfikację produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami. Z propozycjami innych producentów oświetlenia mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie „Producenci”, na której znajdują się także polskie firmy („Lampy Chors", „Lampy Britop”).

Więcej
BPM - sklep - tanio, wyprzedaż, promocja, outlet - dystrybutor POLSKA
Popularne marki w działach lampy i oświetlenie: Popularne kategorie w działach lampy i oświetlenie:
Strona internetowa abanet.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.