FILTRY

Typ lampy

Pomieszczenie

Cena

Od 
Do 
Kategorie
Z NAMI BEZPIECZNIE
Zamow bezpiecznie w Abanet! Baner wyprzedaż

AQForm (Aquaform)

Rabaty na oświetlenie AQForm (Aquaform).

Lampy AQForm (Aquaform) - Oświetlenie AQForm (Aquaform)

Lampy AQForm (Aquaform)Najlepsze ceny na oświetlenie AQForm (Aquaform)

Lampy AQForm (Aquaform)

AQForm (wcześniej, do 2018 roku Aquaform) jest polskim producentem oświetlenia. Firma powstała przed blisko dwudziestu laty, w 1992 roku. Początkowo specjalizowała się w branży wykończenia wnętrz, a produkcję lamp Aquaform Lighting Solutions rozpoczęła trzy lata później. Lampy AQForm są projektowane, testowane, badane i produkowane w Czernichowie w pobliżu Krakowa, tam też znajdują się otwarte w 2019 roku liczące blisko 3600m2 Centrum Badawczo-Rozwojowe oraz Laboratorium Światła. Od 2017 AQForm jest częścią belgijskiej Delta Light Group. Oświetlenie AQForm to zarówno dopracowane oświetlenie do wnętrz prywatnych, jak i wyspecjalizowane rozwiązania dla przestrzeni komercyjnych. AQForm produkuje lampy o wysokiej jakości i różnorodności stylistycznej, o czym można się przekonać odwiedzając sklep Abanet.pl oraz naszą stronę „Producenci”.

AQForm oświetlenie

AQForm to nowoczesne systemy oświetleniowe i inne elementy wykończenia wnętrz oraz oprawy przeznaczone na zewnętrz budynku. W ofercie Abanet.pl są zarówno lampy sufitowe oraz kinkiety AQForm; lampy podłogowe i na biurko; lampy wpuszczane AQForm, lampy natynkowe AQForm; jak i plafony AQForm i AQForm lampy wiszące. AQForm lampy – sklep Abanet.pl to oprawy do salonu, kuchni czy Aquaform lampy łazienkowe, ale także lampy zewnętrzne AQForm. Oświetlenie tej firmy cechuje wysoka jakość wykonania i nowoczesny, przyciągający wzrok design. Dzięki unikatowym rozwiązaniom technologicznym, oświetlenie LED jest niezawodne i wydajne. Ponadto za sprawą technologii LED lampy AQForm są przyjazne środowisku i energooszczędne. Jak bowiem mówi cytowany na stronie AQForm Lighting Solutions prezes firmy Wojciech Starowieyski: „Naszym celem jest tworzenie przede wszystkim użytecznych i dobrze zaprojektowanych produktów oświetleniowych wysokiej klasy, które bez kompleksów mogą konkurować na międzynarodowych rynkach. W działaniu liczy się dla nas czysta forma światła, którą wraz z rozwojem technologii i wzornictwa codziennie staramy się definiować na nowo”.

AQForm lampy

Firmie AQForm udało się wykreować wymowne i charakterystyczne wzornictwo, potrafiące zachwycić kreatorów przestrzeni, a przede wszystkim konsumentów. Dowodem są liczne wyróżnienia i nagrody na międzynarodowych wystawach i targach. Jedną z najbardziej prestiżowych jest iF Design Award. Wyróżnieniem tym może się pochwalić lampa wisząca Oledrian. Natomiast Equilibra BALANS, również oprawa wisząca AQForm w 2015 roku odznaczona został nagrodą Red Dot Design Award, czyli „czerwoną kropką”, o której marzy każdy projektant. Red Dot Design Award to jedna z najcenniejszych nagród w świecie designu, uważa się ją za wyznacznik najwyższej klasy i jakości, a przyznawana jest przez Design Zentrum Nordhein Westfalen w Essen w Niemczech. W ubiegłym roku jury międzynarodowego konkursu iF DESIGN AWARD 2020 doceniło natomiast Laboratorium Światła. Showroom AQForm otrzymał nagrodę „iF” w kategorii Interior Architecture.

AQForm kinkiet

W sklepie Abanet.pl dostępne są nie tylko oryginalne, a zarazem pełne prostoty lampy sufitowe. Znajdą u nas Państwo również wyjątkowe oświetlenie boczne o uniwersalnym i eleganckim wyglądzie. Kinkiet Aquaform stanowi alternatywę dla głównego źródła światła bądź jego dopełnienie. Kinkiety (ale też lampy sufitowe) Aquaform to lampy wpuszczane, Aquaform lampy natynkowe, oświetlenie dekoracyjne, na przykład AQForm reflektor, dzięki któremu możemy dowolnie kierować strumień światła, oświetlając wybrane miejsce. Czysta forma światła to dewiza marki AQForm. Wybór opraw oświetleniowych Aquaform to gwarancja satysfakcji oraz wyjątkowej jakości. Ich współczesny design i ponadczasowa forma pozwolą stworzyć klimat subtelnej elegancji i poczuć się we wnętrzu jeszcze bardziej komfortowo. Lampy AQForm w sklepie Abanet.pl to niezwykle atrakcyjne ceny. W swojej ofercie posiadamy pełną katalog lamp producenta AQForm, a także innych firm polskich (np. Lampy Nowodvorski, Lampy Argon), ale także włoskich (np. Lampy Artemide") czy hiszpańskich (Lampy Faro).

W swojej ofercie posiadamy całość oświetlenia Aqaform

Katalog oświetlenia Aqform 2016 (KLIK)
Katalog oświetlenia Aqform seria Equilibra (KLIK)
Katalog oświetlenia Aqform system szynowy Lumisys (KLIK)
Katalog oświetlenia Aqform seria Oledrian (KLIK)
ZAPRASZAMY DO KONTAKU! W OFERCIE POSIADAMY WSZYSTKIE PRODUKTY AQform W NAJLEPSZYCH CENACH.

AQForm - lampy - oświetlenie

AQForm (Aquaform) - sklep - tanio, wyprzedaż, promocja, outlet - dystrybutor POLSKA
Popularne marki w działach lampy i oświetlenie: Popularne kategorie w działach lampy i oświetlenie:
Strona internetowa abanet.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.