oświetlenie na inwestycje, lampy inwestycyjne, aranżacja oświetlenia, dobór oświetlenia do oświetlenie inwestycji, lampy na inwestycje do hoteli, restauracji, sklepów, magazynów, SPA, siłowni, salonów, pensjonatów, domów weselnych, barów, stacji paliw, sklepów wielkopowierzchniowych | nowoczesne | klasyczne | industrialne | lampy | kinkiety | plafony | lampy ścienne | lampy zewnętrzne |wyposażenie hoteli - lampy hotelowe, |wyposażenie restauracji, lampy do restauracji |oświetlenie do kosciołów - lampy do kościołów |wyposażenie biur i galerii handlowych | wystrój wnętrz prywatnych |lampy na zamówienie - indywidualne projekty: hotel, restauracja, sklep, salon, spa, kościół, galeria, salon

Obsługa inwestycji deweloperskich i biznesowych w temacie profesjonalnego doboru i zaopatrzenia w lampy i oprawy oświetleniowe

Oświetlenie inwestycyjne dla każdego wnętrza

Od wielu lat pomagamy naszym klientom w oświetlaniu hoteli, pensjonatów, sal  weselnychrestauracjisklepów, siłowni i wielu innych obiektów publicznych. Dobierając lampy do tych obiektów, opieramy się na szerokiej ofercie katalogowej oferowanej przez licznych producentów z którymi współpracujemy lub wykonujemy na zamówienie lampy sugerowane, bądź projektowane przez architektów i projektantów wnętrz.

Obiekty użyteczności publicznej mają swoje specyfikę i narzucają wymogi przed którymi stoi każdy inwestor.

Naszym zadaniem jest tak dobrać lampy, aby łączyły wymogi formalne z funkcjonalnością oświetlenia z uwzględnieniem walorów estetycznych.

Możemy się poszczycić ciekawymi realizacjami, dlatego zapraszamy na naszą stronę internetową pod zakładkę NASZE REALIZACJEW ciągu swojej długoletniej działalności dostarczaliśmy lampy na wiele inwestycji w okolicach Krakowa, ale także na terenie całego kraju, a nawet za granicą.

lampy na inwestycje do hoteli, restauracji, sklepów, magazynów, SPA, siłowni

OŚWIETLAMY INWESTYCJE DEWELOPERSKIE I BIZNESOWE

Dojazd na teren inwestycji
Profesjonalne przygotowanie projektu oświetlenia
Oferta od 200 producentów oświetlenia, ponad 100 tys. produktów
Kompleksowe i indywidualne podejście do każdej realizacji
Konkurencyjne ceny
Nowoczesne i energooszczędne rozwiązania oświetleniowe
Działamy na terenie całego kraju
hotele, restauracje, pensjonaty, domy weselne, bary
sklepy wielkopowierzchniowe, magazyny, SPA, siłownie, salony, stacje paliw

Zajmujemy się obsługą inwestycji oraz klientów indywidualnych w zakresie kompleksowego doboru oświetleniaWiele osób, urządzających dom czy mieszkanie korzysta z naszych usług. Przyjeżdżamy do Państwa uzbrojeni w katalogi, wiedzę i doświadczenie niezbędne do prawidłowego doboru lamp oraz osprzętu elektroinstalacyjnego.

Nasza firma zajmuje się profesjonalną obsługą firm prowadzących inwestycje w branży hotelarskiej, gastronomicznej oraz mieszkaniowej. Proponujemy kompleksową obsługę inwestycji w zakresie oświetlenia, poczynając od profesjonalnego doboru lamp, aż po dostarczenie ich na teren budowy. 

Jesteśmy grupą profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży oświetleniowej. Służymy fachową pomocą w doborze właściwego oświetlenia.

STUDIO OŚWIETLENIA ABANET
ul. Marusarzówny 8a
30-440 Kraków

Czekamy na Państwa:
Pn-Pt 9:00-17:00

Nasz zespół dysponuje bogatą ofertą katalogową, dużą wiedzą i doświadczeniem.
Pomożemy w doborze odpowiedniego oświetlenia.


>>> Zobacz NASZE REALIZACJE <<<

Skontaktuj się z nami już teraz

INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
  sklep@abanet.pl

Rafał Stós
+48 609 989 979
  r.stos@abanet.pl

Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979
  sklep@abanet.pl


Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności.