FILTRY

Typ lampy

Pomieszczenie

Kolor klosza/abażuru

Materiał

Cena

Od 
Do 
Kategorie
Z NAMI BEZPIECZNIE
Zamow bezpiecznie w Abanet! Baner wyprzedaż

Lampy Evi Style - Oświetlenie Evi Style

Rabaty na oświetlenie Evi Style.
Lampy Evi StyleNajlepsze ceny na oświetlenie Evi Style

Evi Style jest włoskim producentem niebanalnego klasycyzującego oświetlenia. Firmę założył w 1986 roku przedsiębiorca i projektant Francesco Mandruzzato, a nazwa była wyrazem miłości dla żony, Evelyn. Na początku spółka specjalizowała się w tworzeniu komponentów do opraw świetlnych, pierwsza lampa pod tym szyldem pojawiła się na rynku pięć lat później. Z czasem zarządzanie Evi Style przejęli dzieci twórcy marki: synowie Maurizio i Stefano oraz córka Francesca Mandruzzato. Rodzeństwo postanowiło rozszerzyć ofertę katalogową o linię produktów designerskich, odzwierciedlających współczesne trendy wzornictwa przemysłowego, stąd decyzja o powołaniu do życia w 2003 roku spółki Morosini. Obie marki funkcjonowały oddzielnie do 2006 roku, kiedy zostały scalone w jedną, Luci Italiane Srl. Choć do dziś występują pod swoimi nazwami, różnią się jednak pod względem katalogu produktów, stylu i charakteru wyrobów. Zarówno oświetlenie Evi Style, jak i lampy Morosini dostępne są w sklepie Abanet.pl. Zapraszamy Państwa serdecznie, polecając jednocześnie nasze strony „Lampy wiszące”, „Lampy wiszące LED” i „Lampy na biurko”!

Lampy Evi Style

„Z pasją i zamiłowaniem tworzymy światło!” – dewiza ta najpełniej oddaje produkty Evi Style. Siedziba marki mieści się w Marcon w pobliżu Wenecji, nie dziwi więc, iż Evi Style lampy osadzone są w tradycji mistrzów rzemiosła z Murano. Mosiądz, kute żelazo, a przede wszystkim dmuchane szkło i kryształ - lampy wiszące Evi Style, kinkiety i lampy stojące to połączenie sztuki z nowoczesnymi rozwiązaniami w oświetleniu. Od początku istnienia firmy jej produkty nawiązywały do klasycznych wzorów, stąd od lat cieszą się uznaniem Klientów, którzy preferują stylowe wnętrza – glamour, art déco, retro, o pałacowym już nie wspominając. Oprawy Evi Style to rozwiązanie niezwykle funkcjonalne, a przy tym fascynujący element dekoracyjny w mieszkaniu czy w przestrzeni publicznej, co sprawia, że sprzedawane są w ponad 60 krajach na całym świecie.

Evi Style oświetlenie

Dwie serie bodaj najbardziej oddają ducha marki – Gadora i San Marco. Inspiracją dla pierwszej z nich były elegancja i luksus belle epoque, natomiast lampa Evi Style San Marco wprost odnosi się do klasycznego weneckiego żyrandola. Proste, szklane kule o różnych średnicach połączone w linię mają symbolizować najsłynniejszy z weneckich placów i znajdującą się na nim bazylikę św. Marka z jej fasadą i kopułami. Warto dodać, że oświetlenie Evi Style Gadora i San Marco to kolekcje obejmujące zarówno lampy sufitowe, ścienne, jak i lampy na biurko. Oprawy świetlne Evi Style – włoski charakter, produkty najwyższej jakości. Polecamy Państwu lampy tej marki dostępne w sklepie Abanet.pl – wysmakowana estetyka, ponadczasowy design połączony z nowoczesnymi technologiami. Zapraszamy do nas – w Abanet.pl znajdą Państwo wspaniałe lampy Made in Italy za rozsądną cenę!

Evi Style - lampy - oświetlenie

lampa wisząca - kinkiet - żyrandol - plafon - lampa biurkowa - lampa podłogowa - zwis - lampy - oświetlenie - spot - oczko halogenowe - lampa stołowa - lampa stojąca - lampa zewnętrzna - lampa elewacyjna - lampa włoska - oświetlenie włoskie


Evi Style / Morosini to producenci oświetlenia włoskiego z grupy Luci Italiane.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lamp Evi Style / Morosini.  

ZEUS

 EVI STYLE lampa lampy oświetlenie kinkiet lampa wisząca plafon zwis żyrandol lampa kryształowa plafoniera

Więcej
Evi Style - sklep - tanio, wyprzedaż, promocja, outlet - dystrybutor POLSKA
Popularne marki w działach lampy i oświetlenie: Popularne kategorie w działach lampy i oświetlenie:

Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności.