FILTRY

Typ lampy

Pomieszczenie

Cena

Od 
Do 
Kategorie
Z NAMI BEZPIECZNIE
Zamow bezpiecznie w Abanet! Baner wyprzedaż

Moooi

Rabaty na oświetlenie Moooi.

Lampy Moooi - Oświetlenie Moooi

Lampy MoooiNajlepsze ceny na oświetlenie Moooi

Moooi to holenderska marka designerska założona przez Marcela Wandersa i Casper Vissers. Projekty mają ponadczasowe piękno z odrobiną iskrzącej magii. Charakterystyczne śmiałe i zabawne elementy z pewnością zaskoczą i zainspirują widza!

Moooi rzuca ci wyzwanie, aby Twoja osobowość ożywiła się dzięki swojemu charakterystycznemu oświetleniu wnętrza Twojego domu. Bardzo popularną lampą jest Moooi Random Light, tkana sferyczna lampa dostępna jako lampa podłogowa i lampa wisząca.

Moooi - lampy - oświetlenie

Firma Moooi została założona w 2001 roku przez kreatywnego projektanta Marka Wandersa i bystrego sprzedawcę Casper Vissers. Dodatkowe "o" w "mooi", holenderskie słowo oznaczające piękno, oznacza podstawową wartość nazwy marki. To znaczy, piękno, które chcą dodać do każdego pomieszczenia z ich projektami.

Holenderska marka odniosła międzynarodowy sukces dzięki odważnym projektom. Współpracują również z wielkimi nazwiskami, takimi jak Maarten Baas, Bertjan Pot, Jurgen Bey i Joep van Lieshout.

Lampa Moooi Horse

Tradycyjny i nowoczesny

Warto wspomnieć, że lampy Moooi często dają wrażenie retro. W rzeczywistości wiele zbiorów opiera się na tradycyjnych i klasycznych formach. Projektanci przekształcają rozpoznawalne elementy w nowoczesną formę. To daje klasyczny, ale odważny wygląd!

Projekt, który to ilustruje, to lampa Horse. Tutaj konwencjonalny abażur łączy się z rzeźbą konia, co daje bardzo zaskakujący design! Inne popularne wzory to lampa Kaipo i papierowy żyrandol. Kiedy patrzysz na te lampy, natychmiast rozumiesz punkt przedstawiony powyżej.

Moooi Losowe światłoNagrody oświetleniowe i projekty specjalne

Różne wzory Moooi zostały nagrodzone w ostatnich latach. Na przykład w 2007 roku Moooi wygrał nagrodę "Elle Deco International Design Award" z papierowym żyrandolem, żyrandolem wykonanym z papieru-mâché. W 2014 r. Nagrodziliśmy Moooi nagrodą "Best Lighting Brand Award" za film Prop Light, zaprojektowany przez Bertjana Pota.

Żyrandol Moooi Smoke cechuje także niezwykły design. Ten żyrandol wykonany jest ze spalonego drewna i można go podziwiać w kilku uznanych muzeach.

Więcej
Moooi - sklep - tanio, wyprzedaż, promocja, outlet - dystrybutor POLSKA
Popularne marki w działach lampy i oświetlenie: Popularne kategorie w działach lampy i oświetlenie:
Strona internetowa abanet.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.