lampy do domu, lampy do mieszkania, rezydencje, pałace, oświetlenie domowe, lampy mieszkaniowe, piękne, nowoczesne modna, klasyczne, pomoc w doborze lamp, niesamowite projekty oświetleniowe, lampy do mieszkania - przykłady, galeria oświetlenia mieszkania, lampy do domu sklep,

Profesjonalna pomoc w doborze lamp i oświetlenia do domów i mieszkań

Rozświetlimy Twoje wnętrze

Korzystając ze swoich umiejętności i doświadczenia, pomagamy w doborze lamp, tak by oświetlane przez nas wnętrza charakteryzowały się nie tylko oryginalnymi lampami ale również prawidłowo dobranymi, zgodnie z zasadami sztuki. Stwarzamy możliwość spotkania się w domu klienta i bazując na katalogach, z którymi przyjeżdżamy, tworzymy spójną koncepcję oświetlenia całego domu. Są to czynności, za które nie pobieramy wynagrodzenia. Wiemy z jakimi problemami spotykają się osoby, które chcą samodzielnie dobrać lampy do całego domu. Oferujemy swoją pomoc i doświadczenie w wyborze najlepszej aranżacji oświetlenia. Dzięki naszej wiedzy i wykorzystaniu szerokiej oferty lamp pochodzącej od ponad 200 producentów z całego świata, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym gustom. Nasza usługa jest kompleksowa, od stworzenia projektu, aż po dostarczenie lamp do domu inwestora.

oświetlenie domów i mieszkań

OŚWIETLAMY MIESZKANIA ORAZ DOMY

Dojazd na teren inwestycji
Profesjonalne przygotowanie projektu oświetlenia
Oferta od 200 producentów oświetlenia, ponad 100 tys. produktów
Kompleksowe i indywidualne podejście do każdej realizacji
Konkurencyjne ceny
Nowoczesne i energooszczędne rozwiązania oświetleniowe
Działamy na terenie Polski
Oświetlamy domy, mieszkania, rezydencje, pałace

Światło tak bardzo ważne ze względów użytkowych i estetycznych. Specjalizujemy się w doborze opraw oświetleniowych do każdego wnętrza. Posiadamy szeroka gamę lamp: nowoczesnych, stylizowanych, technicznych czy rustykalnych. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Ogromna baza producentów pozwala nam na sprostanie najśmielszych oczekiwań. Dobieramy zarówno w naszym studio jak i na miejscu u klienta. Kompleksowa obsługa klienta od propozycji opraw po dostarczenie na miejsce.  

Jesteśmy grupą profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży oświetleniowej. Służymy fachową pomocą w doborze właściwego oświetlenia.

STUDIO OŚWIETLENIA ABANET
ul. Marusarzówny 8a
30-440 Kraków

Czekamy na Państwa:
Pn-Pt 9:00-17:00

Nasz zespół dysponuje bogatą ofertą katalogową, dużą wiedzą i doświadczeniem.
Pomożemy w doborze odpowiedniego oświetlenia.


>>> Zobacz NASZE REALIZACJE <<<

Skontaktuj się z nami już teraz

INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
  sklep@abanet.pl

Rafał Stós
+48 609 989 979
  r.stos@abanet.pl

Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:

+48 609 989 979
  sklep@abanet.pl


Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności.