lampy do rezydencji, lampy do pałacu, rezydencje, pałace, oświetlenie pałacowe, lampy rezydencyjne, piękne, nowoczesne modne, oświetlenie do rezydencji, klasyczne, pomoc w doborze lamp, niesamowite projekty oświetleniowe,

Niezywkłe żyrandole i lampy sufitowe do rezydencji i pałaców - pomoc w doborze oświetlenia pałacowego

Rezydencje - piękne oświetlenie pałacowe

Każda rezydencja wymaga wyjątkowego oświetlenia. Dlatego w swojej ofercie posiadamy lampy od najbardziej renomowanych producentów, których projekty są tworzone przez najlepszych designerów. Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny, aby wnętrzom nadać niepowtarzalny charakter. Bogactwo wzorów, różnorodność stylistyczna jaką posiadamy w swojej ofercie, pozwalają nam dobrać lampy do każdego wnętrza. Na życzenie klienta, przyjeżdżamy do oświetlanego obiektu, aby na miejscu wybrać najbardziej odpowiednie lampy.

oświetlenie pałacowe i rezydencji

OŚWIETLAMY REZYDENCJE I PAŁACE

Dojazd na teren inwestycji
Profesjonalne przygotowanie projektu oświetlenia
Wyselekcjonowane produkty oświetleniowe od najlepszych producentów na rynku
Kompleksowe i indywidualne podejście do każdej realizacji
Konkurencyjne ceny
Nowoczesne i energooszczędne rozwiązania oświetleniowe
Działamy na terenie całej Polski
Oferujemy ekskluzywne lampy robione pod specjalne zamówienie klienta

Od dziesięciu lat zajmujemy oświetlaniem wnętrz. Doświadczenie zdobyte przez te lata przekłada się na owocną współpracę z naszymi klientami. Dobrze dobrane lampy to radość dla naszych klientów a dla nas ogromna satysfakcja. Pracujemy w Krakowie przy ul. Heleny Marusarzówny 8a, gdzie mieści się nasze Studio Oświetleniowe. Tam spotykamy się z naszymi klientami i wspólnie dobieramy lampy, które pochodzą od ok. 200 producentów z całego świata. Chcąc wyjść naprzeciw naszym klientom, zajmujemy się też pracą bezpośrednio w domu klienta. Ten sposób pracy ułatwia życie i podnosi komfort naszym partnerom, a nam pozwala na bardziej precyzyjne dobranie lamp.  

Jesteśmy grupą profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży oświetleniowej. Służymy fachową pomocą w doborze właściwego oświetlenia.

STUDIO OŚWIETLENIA ABANET
ul. Marusarzówny 8a
30-440 Kraków

Czekamy na Państwa:
Pn-Pt 9:00-17:00

Nasz zespół dysponuje bogatą ofertą katalogową, dużą wiedzą i doświadczeniem.
Pomożemy w doborze odpowiedniego oświetlenia.


>>> Zobacz NASZE REALIZACJE <<<

Skontaktuj się z nami już teraz

INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
  sklep@abanet.pl

Rafał Stós
+48 609 989 979
  r.stos@abanet.pl

Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979
  sklep@abanet.pl


Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności.