Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Ekskluzywna lampa biurkowa Spun Light T1 producenta Flos.
| Kolor: | biały |
| Rodzaj: | lampa biurkowa |
Nowoczesna lampa biurkowa Spun Light T1 H57 F6610009 od Flos to projekt Sebastiana Wronga, który łączy klasyczną sylwetkę z ultranowoczesnymi materiałami. Jest to mniejsza wersja lampy stołowej (wys. 57,5 cm), wykonana w całości z metalu lakierowanego na wysoki połysk w kolorze białym. Zarówno podstawa, trzon, jak i dyfuzor (Ø 39 cm) są toczone z aluminium, co nadaje jej płynną, monolityczną formę. Lampa zapewnia piękne, rozproszone światło, a ściemniacz na przewodzie pozwala na regulację 0-100%.
| Materiał | Aluminium, Metal |
| Kolor/wykończenie | Biały (połysk) |
| Wymiary | Wys: 57,5 cm, Śr. klosza: 39 cm, Śr. podstawy: 26,5 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 |
| Moc maksymalna | 105W (lub odpowiednik LED) |
| Informacja o żarówce | Brak żarówki w komplecie |
| Możliwość ściemniania | Tak (ściemniacz 0-100% na przewodzie) |
| Napięcie | 230V |
| Zastosowanie | Salon, sypialnia, gabinet, komoda, biurko |
| Kod produktu | F6610009 |
Lampa Spun Light T1 od włoskiej marki Flos to kwintesencja elegancji w nowoczesnym wydaniu. Jej forma, choć inspirowana klasycznymi lampami z abażurem, została zredukowana do czystej, płynnej linii. Górny dyfuzor z piaskowanego szkła zapewnia miękkie rozproszenie światła w górę, zapobiegając jednocześnie oślepianiu. Model F6610009 w kolorze białym to ponadczasowy wybór, który dyskretnie wpisze się w aranżację, dodając jej klasy i doskonałego oświetlenia nastrojowego.
Lampa Spun Light została zaprojektowana w 2003 roku przez brytyjskiego projektanta Sebastiana Wronga, znanego z innowacyjnego wykorzystania materiałów i procesów produkcyjnych.
Model T1 (F6610009) to mniejsza lampa stołowa o wysokości 57,5 cm i średnicy klosza 39 cm. Model T2 jest większy (wys. 68 cm, śr. 45 cm).
Lampa jest wyposażona w gniazdo E27. Aby w pełni wykorzystać możliwości ściemniacza, zaleca się stosowanie żarówki halogenowej (max 105W) lub kompatybilnej, ściemnialnej żarówki LED (dimmable) o ciepłej barwie światła.
Interesuje Cię ponadczasowy design i najwyższa jakość wykonania? Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o kolekcji Flos Spun Light.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet