Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Ekskluzywna lampa ścienna Logico producenta Artemide.
| Kolor: | biały |
| Rodzaj: | lampa ścienna |
Efektowna lampa ścienna Logico L33 biały Artemide 0391030A to kinkiet o organicznej, falistej formie, zaprojektowany przez Michele De Lucchi i Gerharda Reicherta. Oprawa posiada charakterystyczny klosz z dmuchanego szkła w kolorze białym satynowym (jedwabisty połysk). Jego pofałdowana struktura, przypominająca udrapowany materiał, pięknie rozprasza światło, tworząc miękką i przytulną poświatę. Kinkiet świeci głównie do góry i na boki, dając komfortowe światło pośrednie.
| Materiał | Klosz: szkło dmuchane; Struktura: metal lakierowany |
| Kolor/wykończenie | Biały satynowy (jedwabisty połysk) |
| Wymiary | Długość: 33 cm, Wysokość: 32 cm, Głębokość: 18.5 cm |
| Źródło światła | 2 x E27 (max 57W HALO lub odpowiednik LED) |
| Informacja o żarówce | Brak żarówek w komplecie |
| Zastosowanie | Salon, korytarz, sypialnia, hol |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kod produktu | 0391030A |
Kinkiet Logico Parete 0391030A to część jednej z najbardziej rozpoznawalnych kolekcji włoskiej marki Artemide. Dzięki zastosowaniu dwóch żarówek E27, lampa jest w stanie wygenerować znaczną ilość rozproszonego światła, idealnego do oświetlenia ogólnego korytarza lub jako nastrojowe oświetlenie w salonie. Satynowe szkło eliminuje efekt olśnienia, a unikalny design sprawia, że kinkiet jest ozdobą ściany nawet wtedy, gdy jest wyłączony.
Klosz z białego, satynowanego szkła sprawia, że światło jest emitowane w sposób bardzo miękki i rozproszony. Kinkiet Logico Parete kieruje światło głównie do góry, na boki oraz częściowo przez klosz do przodu, tworząc przyjemne oświetlenie ambientowe i dekoracyjną poświatę na ścianie.
Klosz lampy Logico wykonany jest z wysokiej jakości dmuchanego szkła. Jego powierzchnia jest wykończona na satynowo (tzw. jedwabisty połysk), co nadaje mu elegancki wygląd i odpowiada za piękne rozpraszanie światła.
Nie, konstrukcja kinkietu Logico Parete (0391030A) jest przewidziana do montażu wyłącznie w jednej pozycji - z otwartą częścią klosza skierowaną do góry, tak jak na zdjęciach produktu.
Jeśli masz pytania dotyczące konfiguracji oświetlenia Artemide lub potrzebujesz pomocy w doborze odpowiednich opraw do swojego projektu, skontaktuj się z naszymi doradcami.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet