Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

| Kolor: | czarny |
| Rodzaj: | kinkiet |
| Styl: | nowoczesny |
| Źródło światła: | G9 | EAN-13: | 5902622428963 |
Kinkiet PIXAR czarny SL.0397 od Sollux Lighting to kwintesencja minimalistycznego designu. Ta nowoczesna lampa ścienna ma kształt idealnej kostki (10x10x12 cm), wykonanej z wysokiej jakości aluminium w kolorze czarnym. Oprawa świeci dwukierunkowo – w górę i w dół – tworząc na ścianie efektowne, geometryczne snopy światła. Jest to idealny czarny kinkiet do salonu, sypialni lub korytarza, doskonale wpisujący się w styl nowoczesny, loftowy i industrialny.
| Materiał | Aluminium |
| Kolor/wykończenie | Czarny |
| Wymiary | Szerokość: 12 cm, Wysokość: 10 cm, Głębokość: 10 cm |
| Źródło światła | 1x G9, max 40W |
| Informacja o żarówce | Brak żarówki w komplecie |
| Napięcie | 220-240V |
| Kierunek świecenia | Góra / Dół |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kod produktu | SL.0397 |
Kinkiet SL.0397 to produkt polskiej marki Sollux Lighting, objęty 5-letnią gwarancją. Jego prosta, sześcienna forma sprawia, że jest to uniwersalny dodatek do wielu aranżacji. Świetnie prezentuje się montowany w grupie, np. wzdłuż długiego korytarza. Zastosowanie trzonka G9 pozwala na użycie energooszczędnych żarówek LED (brak w zestawie), które zapewnią nastrojowe oświetlenie akcentujące.
Oprawa SL.0397 to kinkiet dwukierunkowy. Posiada otwarte górę i dół, dzięki czemu emituje światło w obu tych kierunkach, tworząc na ścianie dekoracyjny efekt dwóch snopów światła.
Lampa wymaga jednej żarówki z trzonkiem G9 o maksymalnej mocy 40W. Żarówka nie jest dołączona do zestawu.
Kinkiet PIXAR Czarny jest w całości wykonany z wysokiej jakości aluminium, malowanego proszkowo na kolor czarny.
Potrzebujesz pomocy w doborze oświetlenia? Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie do Twojego wnętrza.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet