Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Kinkiet z serii Sardo, producenta Italux.
| Rodzaj: | kinkiet |
| Źródło światła: | E27 | EAN-13: | 5900644311973 |
Elegancki kinkiet Sardo Italux WL-5581-1A-BRO+AMB łączy w sobie elementy stylu klasycznego i nowoczesnego. Oprawa składa się z metalowej bazy w kolorze mosiężnym oraz szklanego, kulistego klosza o bursztynowym zabarwieniu (amber). Ten stylowy kinkiet szklana kula doskonale sprawdzi się jako dodatkowe oświetlenie w salonie, nastrojowa lampa ścienna do sypialni lub elegancki akcent w korytarzu, wprowadzając do wnętrza ciepłe i przytulne światło.
| Materiał | Metal, szkło |
| Kolor/wykończenie | Mosiężny / Klosz bursztynowy (amber) |
| Wymiary | Wysokość: 29 cm, Szerokość: 13 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 40W |
| Informacja o żarówce | Brak żarówki w komplecie |
| Napięcie | 220-240V |
| Zastosowanie | Salon, sypialnia, korytarz, hol |
| Montaż | Ścienna |
| Kod produktu | WL-5581-1A-BRO+AMB |
Kinkiet Sardo to propozycja od polskiej marki Italux, znanej z wysokiej jakości i ciekawego wzornictwa. Oprawa jest przystosowana do żarówki z popularnym gwintem E27 o mocy do 40W (brak w zestawie). Zastosowanie dekoracyjnej żarówki LED typu filament idealnie podkreśli charakter lampy i piękno bursztynowego szkła. Ten mosiężny kinkiet z bursztynowym kloszem to doskonały wybór do wnętrz w stylu retro, vintage, a także nowoczesnej klasyki.
Ze względu na bursztynowy i przezroczysty klosz, najlepiej sprawdzą się żarówki dekoracyjne LED E27 (tzw. filament lub Edison) o ciepłej barwie światła (np. 2200K-2700K). Podkreślą one ciepły odcień szkła i styl retro oprawy.
Bursztynowe szkło (amber) ociepla emitowane światło, nadając mu bardzo przytulny, niemal złocisty odcień. Taki efekt sprzyja relaksowi i tworzy we wnętrzu intymną, nastrojową atmosferę.
Kinkiet Sardo ma wysokość 29 cm i szerokość 13 cm. Należy również uwzględnić głębokość (odległość od ściany), która dla podobnych modeli z tej serii wynosi zazwyczaj około 19-20 cm.
Chcesz dowiedzieć się więcej o kinkietach z serii Sardo? Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta po fachowe doradztwo.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet