Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Kinkiet z serii Norte, producenta Italux.
| Kolor: | czarny |
| Rodzaj: | kinkiet |
| Źródło światła: | E27 | EAN-13: | 5900644330509 |
Klasyczny kinkiet Norte czarny Italux WL-1122-1-A-BM-RC-BL łączy w sobie tradycyjną formę z nowoczesnymi detalami. Oprawa posiada metalową bazę w kolorze czarnym oraz tekstylny abażur, również w czerni, który miękko rozprasza światło. Ta elegancka lampa ścienna z abażurem doskonale sprawdzi się jako oświetlenie uzupełniające w salonie lub nastrojowy kinkiet do sypialni. Prosta forma pasuje zarówno do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych.
| Materiał | Metal, abażur (tkanina) |
| Kolor/wykończenie | Czarny |
| Wymiary | Wysokość: 29 cm, Szerokość: 19 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Informacja o żarówce | Brak żarówki w komplecie |
| Napięcie | 220-240V |
| Zastosowanie | Sypialnia, salon, korytarz, hol |
| Montaż | Ścienna |
| Kod produktu | WL-1122-1-A-BM-RC-BL |
Kinkiet Norte z oferty polskiej marki Italux to ponadczasowy wybór do wielu aranżacji. Dzięki zastosowaniu popularnego gwintu E27, użytkownik ma pełną swobodę w wyborze mocy i barwy światła (maks. 60W), w tym energooszczędnych żarówek LED. Czarny abażur nadaje światłu intymny i przytulny charakter. Ten czarny kinkiet z materiałowym abażurem to idealne rozwiązanie do stworzenia ciepłej atmosfery w domowym zaciszu.
Czarny abażur działa jak dyfuzor - zmiękcza światło i kierunkuje je głównie w górę i w dół, jednocześnie ograniczając świecenie na boki. Daje to bardzo nastrojowy, subtelny efekt świetlny, idealny do strefy relaksu w salonie lub sypialni.
Do lampy pasuje jedna żarówka E27 o mocy do 60W. Przy czarnym abażurze warto wybrać żarówkę LED o nieco większej mocy (np. odpowiednik 60W) i ciepłej barwie (2700-3000K), aby światło było przyjemne i wystarczająco jasne.
Tak, seria Italux Norte często obejmuje różne warianty, w tym kinkiety w innych kolorach (np. biały, szary) oraz wersje z dodatkowym, punktowym światełkiem LED do czytania, co zwiększa ich funkcjonalność w sypialni.
Potrzebujesz pomocy w doborze kinkietów do sypialni? Skontaktuj się z naszym zespołem ekspertów oświetleniowych.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet