Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Kinkiet z serii Servio, producenta Italux.
| Kolor: | czarny |
| Rodzaj: | kinkiet |
| Źródło światła: | E14 | EAN-13: | 5900644439271 |
Elegancki kinkiet Servio Italux WL-66892-1A-BK-SG to nowoczesna oprawa ścienna o wyrafinowanym designie. Konstrukcja wykonana jest z metalu w kolorze czarnym, a jej ozdobą jest szklany klosz w kolorze dymionego grafitu (SG). Lampa ma 45.5 cm wysokości i 13 cm szerokości, co nadaje jej smukłą, pionową formę. Ten czarny kinkiet ze szklanym kloszem doskonale sprawdzi się jako dekoracyjne oświetlenie w salonie, holu lub sypialni. Wymaga jednej żarówki E14 o mocy do 40W. Brak żarówki w komplecie.
| Materiał | metal (stal), szkło |
| Kolor/wykończenie | czarny, klosz dymiony grafitowy |
| Wymiary | Wysokość: 45.5 cm, Szerokość: 13 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 40W |
| Informacja o żarówce | Brak żarówki w komplecie |
| Napięcie | 220-240V |
| Zastosowanie | salon, sypialnia, hol, korytarz, wnętrza nowoczesne i glamour |
| Montaż | ścienna |
| Kod produktu | WL-66892-1A-BK-SG |
Italux, polski dystrybutor oświetlenia, oferuje lampy, które są nie tylko źródłem światła, ale i wyrazistą biżuterią dla wnętrza. Kinkiet Servio łączy głęboką czerń konstrukcji z elegancją przydymionego szkła. Dymiony klosz subtelnie filtruje światło, tworząc nastrojową atmosferę. Aby podkreślić dekoracyjny charakter oprawy, zalecamy stosowanie żarówki LED E14 w kształcie świeczki lub z ozdobnym żarnikiem, o ciepłej barwie światła.
Do kinkietu Servio pasuje jedna żarówka z małym gwintem E14 o mocy do 40W. Ze względu na dymiony, ale przezroczysty klosz, najlepiej sprawdzi się dekoracyjna żarówka LED E14 (np. świeczka) o ciepłej barwie 2700K-3000K.
Skrót "SG" oznacza "Smoky Glass" lub "Smoky Graphite". Jest to szkło przezroczyste, ale zabarwione na kolor ciemnoszary (dymiony/grafitowy), które nadaje oświetleniu elegancki i nieco tajemniczy charakter.
Dzięki smukłej formie oraz połączeniu czerni i dymionego szkła, kinkiet Servio doskonale pasuje do wnętrz w stylu nowoczesnym, glamour oraz industrialnym (loftowym) jako elegancki akcent.
Masz pytania dotyczące tej oprawy lub potrzebujesz pomocy w aranżacji? Skontaktuj się z naszymi ekspertami oświetleniowymi.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet