Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Kinkiet z serii Franklin, producenta Italux.
| Kolor: | czarny |
| Rodzaj: | kinkiet | EAN-13: | 5900644435181 |
Nowoczesny kinkiet Franklin Black Italux MB-HN5050-1-B+RC to funkcjonalna oprawa ścienna w stylu industrialnym. Wykonana z metalu, łączy w sobie matową czerń (B) z detalami w kolorze czerwonej miedzi (RC). Kinkiet ma 17 cm wysokości, 12 cm szerokości i 22.5 cm głębokości. Regulowany klosz w formie reflektorka pozwala na precyzyjne skierowanie światła. Ten czarny kinkiet z miedzią idealnie sprawdzi się jako lampka do czytania przy łóżku w sypialni. Wymaga jednej żarówki E27 o mocy do 60W. Brak żarówki w komplecie.
| Materiał | metal (stal) |
| Kolor/wykończenie | czarny, czerwona miedź (RC) |
| Wymiary | Wysokość: 17 cm, Szerokość: 12 cm, Głębokość: 22.5 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Informacja o żarówce | Brak żarówki w komplecie |
| Napięcie | 220-240V |
| Zastosowanie | sypialnia (lampka do czytania), biuro, pokój młodzieżowy, korytarz |
| Montaż | ścienna |
| Kod produktu | MB-HN5050-1-B+RC |
Italux to polski dystrybutor oświetlenia, oferujący lampy, które są nie tylko stylowe, ale i praktyczne. Model Franklin Black to idealna lampa zadaniowa. Regulowany klosz pozwala skierować światło dokładnie tam, gdzie jest potrzebne, co czyni ją niezastąpioną lampką do czytania. Surowy, metalowy design doskonale wpisuje się w aranżacje industrialne i loftowe. Zastosowanie żarówki E27 daje pełną swobodę w wyborze mocy i barwy światła.
Do kinkietu Franklin Black pasuje jedna żarówka z gwintem E27 o mocy do 60W. Ze względu na industrialny charakter i otwarty reflektorek, idealnie sprawdzi się dekoracyjna żarówka LED E27 w stylu vintage (Edison).
Tak, konstrukcja klosza w formie reflektorka i jego mocowanie na przegubie pozwalają na regulację kąta nachylenia i precyzyjne skierowanie strumienia światła.
Masz pytania dotyczące tej oprawy lub potrzebujesz pomocy w aranżacji? Skontaktuj się z naszymi ekspertami oświetleniowymi.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet