Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

| Kolor: | biały |
| Rodzaj: | kinkiet |
| Styl: | nowoczesny |
| Źródło światła: | G9 | EAN-13: | 5902622427119 |
Minimalistyczny kinkiet RICO SL.0212 od Sollux Lighting to subtelna oprawa ścienna wykonana w całości z białego, matowego szkła. Jej prosta, sześcienna forma (10x10x12 cm) doskonale wpisuje się w nowoczesne i minimalistyczne aranżacje. Lampa świeci dwukierunkowo, emitując światło w górę i w dół, co tworzy na ścianie miękką, nastrojową poświatę. Jest to idealne oświetlenie dekoracyjne do salonu, sypialni lub korytarza.
| Materiał | Szkło |
| Kolor/wykończenie | Biały (matowy) |
| Wymiary | Szerokość: 10 cm, Wysokość: 10 cm, Głębokość: 12 cm |
| Źródło światła | 1x G9, max 40W |
| Informacja o żarówce | Brak żarówki w komplecie |
| Napięcie | 220-240V |
| Kierunek świecenia | Góra / Dół |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kod produktu | SL.0212 |
Kinkiet SL.0212 to propozycja polskiej marki Sollux Lighting. Dzięki wykonaniu z matowego szkła, światło jest przyjemnie zmiękczone i nie razi w oczy, sprzyjając relaksowi. Oprawa jest przystosowana do żarówek LED z trzonkiem G9. Jej ponadczasowy, geometryczny design sprawia, że jest to uniwersalny wybór do niemal każdego nowoczesnego wnętrza, gdzie potrzebny jest dyskretny, ale stylowy akcent świetlny.
Oprawa świeci dwukierunkowo (w górę i w dół). Dzięki temu, że jest wykonana z matowego szkła, emituje miękkie, delikatnie rozproszone światło, tworząc na ścianie nastrojową poświatę.
Lampa wymaga jednej żarówki z gwintem G9 o maksymalnej mocy 40W. Żarówka nie jest dołączona do zestawu.
Lampa posiada stopień ochrony IP20, co oznacza, że jest przeznaczona do użytku wewnętrznego w suchych pomieszczeniach. Nie należy jej montować w miejscach narażonych na bezpośrednie działanie wody lub wysoką wilgotność.
Potrzebujesz pomocy w doborze oświetlenia? Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie do Twojego wnętrza.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet