Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Ekskluzywna lampa stojąca Tolomeo Mega Terra producenta Artemide.
| Rodzaj: | lampa podłogowa |
| Źródło światła: | LED zintegrowany |
Imponująca lampa podłogowa Tolomeo Mega Terra 33 Artemide (0762010A + 0763010A + 0780030A) to powiększona wersja kultowego projektu Michele De Lucchi i Giancarlo Fassiny. Ta wysoka lampa stojąca o maksymalnym zasięgu ramion sięgającym 330 cm, łączy aluminiową konstrukcję z systemem balansu sprężynowego i dużym kloszem. W tej konfiguracji lampa posiada klosz o średnicy 42 cm wykonany z pergaminu w kolorze kości słoniowej oraz stabilną podstawę o średnicy 33 cm. To idealna lampa łukowa do salonu nad sofę.
| Materiał | Ramiona: polerowane aluminium; Klosz: pergamin; Podstawa: aluminium i stal |
| Kolor/wykończenie | Aluminium (struktura), Kość słoniowa (klosz) |
| Wymiary | Max wysokość: 330 cm, Średnica klosza: 42 cm, Średnica podstawy: 33 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 (max 150W HALO lub odpowiednik LED) |
| Informacja o żarówce | Brak żarówki w komplecie |
| Zastosowanie | Salon (nad sofę), jadalnia (nad stół), duże przestrzenie, biuro |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kod produktu | 0762010A + 0763010A + 0780030A |
Model Tolomeo Mega Terra jest ikoną włoskiego designu i jednym z flagowych produktów marki Artemide. Dzięki potężnym, regulowanym ramionom lampa może zastąpić oświetlenie sufitowe, precyzyjnie oświetlając stół w jadalni lub strefę wypoczynkową w salonie, nawet jeśli punkt zasilania znajduje się w innym miejscu. Klosz z pergaminu w kolorze kości słoniowej pięknie rozprasza światło, tworząc ciepłą i przytulną atmosferę, jednocześnie kierując mocny strumień światła w dół.
Tak, jest to jedno z jej głównych zastosowań. Dzięki bardzo dużemu zasięgowi ramion, lampę można ustawić z boku, a klosz wysunąć centralnie nad stół, co eliminuje konieczność posiadania punktu zasilającego bezpośrednio nad stołem. Działa podobnie jak lampa łukowa.
Tak, lampa Artemide Tolomeo Mega Terra jest wyposażona w ciężką, stalową podstawę o średnicy 33 cm, która została zaprojektowana tak, aby zapewnić pełną stabilność oprawy, nawet przy maksymalnym wysunięciu regulowanych ramion.
Standardowa wersja Tolomeo Mega Terra na trzonek E27 (jak ta) zazwyczaj posiada włącznik na przewodzie i nie ma zintegrowanego ściemniacza. Możliwość ściemniania zależy od zastosowanej żarówki E27 (jeśli wybierzemy żarówkę "dimmable") oraz ewentualnego zewnętrznego ściemniacza. W ofercie Artemide dostępne są też wersje Mega Terra ze zintegrowanym ściemniaczem (zazwyczaj w wersjach LED).
Jeśli masz pytania dotyczące konfiguracji oświetlenia Artemide lub potrzebujesz pomocy w doborze odpowiednich opraw do swojego projektu, skontaktuj się z naszymi doradcami.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet