Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Lampa wisząca klasyczna producenta Nowodvorski.
| Rodzaj: | lampa wisząca |
| Źródło światła: | E14 | EAN-13: | 5903139815697 |
Elegancki żyrandol Nowodvorski Newport VI 8156 to propozycja dla miłośników klasycznej elegancji w stylu glamour lub nowojorskim. Ta sześcioramienna lampa wisząca łączy w sobie luksusowe materiały: chromowaną stal, subtelne tekstylne abażury oraz dekoracyjne elementy ze szkła kryształowego, które pięknie rozpraszają światło. Dzięki szerokości 68 cm i regulowanej wysokości do 158 cm, żyrandol stanowi okazałą ozdobę i główne źródło światła w reprezentacyjnym salonie lub nad dużym stołem w jadalni.
| Materiał | Stal chromowana, szkło, tkanina |
| Kolor/wykończenie | Chrom (srebrny), białe abażury |
| Wymiary | Wysokość maksymalna: 158 cm, Szerokość: 68 cm |
| Źródło światła | 6 x E14 |
| Moc maksymalna | 40W |
| Napięcie | 220-240V |
| Informacja o żarówce | Brak żarówek w komplecie |
| Zastosowanie | Salon, jadalnia, sypialnia, wnętrza w stylu glamour, nowojorskim |
| Montaż | Sufitowy, wiszący |
| Kod produktu | 8156 |
Tak, lampa jest zawieszona na łańcuchu, którego długość można regulować poprzez usunięcie odpowiedniej liczby ogniw. Pozwala to na dopasowanie całkowitej wysokości (maksymalnie 158 cm) do wysokości pomieszczenia.
Oprawa wymaga sześciu żarówek z małym gwintem E14 o mocy do 40W każda. Idealnie sprawdzą się żarówki LED w kształcie świeczki (płomyka), które podkreślą klasyczny charakter lampy i zapewnią energooszczędność.
Żyrandol Newport ozdobiony jest elementami wykonanymi z wysokiej jakości szkła kryształowego. W połączeniu z chromowanym wykończeniem stali, elementy te efektownie odbijają światło, dodając wnętrzu blasku.
Model 8156 to propozycja polskiej marki Nowodvorski, która specjalizuje się w tworzeniu oświetlenia łączącego wysoką jakość z ponadczasowym designem. Żyrandol z kryształkami i abażurami z serii Newport doskonale wpisuje się w estetykę glamour, gdzie liczy się blask, elegancja i dbałość o detal. Tekstylne abażury delikatnie filtrują światło, tworząc ciepłą i przytulną atmosferę, podczas gdy kryształy i chromowana stal dodają całości luksusowego charakteru.
Skontaktuj się z naszymi ekspertami, aby skompletować oświetlenie z rodziny Newport i stworzyć spójną aranżację.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet