Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Lampa wisząca nowoczesna Spider Black I 6792 producenta Nowodvorski
| Kolor: | czarny |
| Rodzaj: | lampa wisząca |
| Styl: | nowoczesny |
| Pomieszczenie: | salon, sypialnia |
| Źródło światła: | E27 | EAN-13: | 5903139679299 |
Kreatywna lampa wisząca Spider Black I Nowodvorski 6792 to flagowy produkt polskiej marki Nowodvorski, pozwalający na stworzenie unikalnej aranżacji świetlnej. Oprawa składa się z pojedynczego, długiego (300 cm) kabla w czarnym oplocie, zakończonego oprawką na żarówkę E27. Taka konstrukcja typu "pająk" daje nieograniczone możliwości montażu - kabel można swobodnie przewieszać i mocować do sufitu w różnych punktach. To idealna lampa pająk do pokoju młodzieżowego, salonu w stylu industrialnym lub sypialni, pozwalająca na zabawę formą i światłem.
| Materiał | Kabel w oplocie, stal lakierowana |
| Kolor/wykończenie | Czarny |
| Wymiary | Wysokość max: 300 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 (max 25W LED) |
| Informacja o żarówce | Brak żarówki w komplecie |
| Napięcie | 220-240V |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Zastosowanie | Salon, sypialnia, pokój młodzieżowy, wnętrza loftowe |
| Montaż | Sufitowa (zwis) |
| Kod produktu | 6792 |
Lampa Spider 6792 od polskiego producenta Nowodvorski to kwintesencja stylu loftowego. Oprawa jest przeznaczona do jednej żarówki LED z gwintem E27 o maksymalnej mocy 25W. Wykorzystanie dekoracyjnej żarówki typu Edison (brak w zestawie) dodatkowo podkreśli surowy charakter lampy. Bardzo długi przewód w oplocie (3 metry) oraz dodatkowe uchwyty (sprzedawane osobno) umożliwiają tworzenie rozbudowanych, personalizowanych instalacji sufitowych, które staną się główną ozdobą wnętrza.
Do tej oprawy pasuje jedna żarówka LED z trzonkiem E27 o maksymalnej mocy 25W. Ze względu na otwartą konstrukcję, idealnie sprawdzi się ozdobna żarówka typu "retro" lub "Edison".
Lampa posiada bardzo długi przewód (300 cm), który można dowolnie formować. Do stworzenia efektu "pająka" (rozprowadzenia kabla w różnych kierunkach) potrzebne są dodatkowe uchwyty sufitowe, które należy dokupić osobno.
Przewód lampy Spider 6792 jest umieszczony w ozdobnym, trwałym oplocie tekstylnym w kolorze czarnym, co podkreśla jej loftowy charakter.
Chcesz stworzyć własną kompozycję świetlną? Skontaktuj się z naszymi doradcami, aby dowiedzieć się więcej o systemach oświetleniowych typu "pająk".
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet