Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Industrialna lampa wisząca z serii Workshop 6337 - producent Nowodvorski.
| Producent: | Nowodvorski |
| Model: | Workshop 6337 |
| Materiał: | metal |
| Wykończenie: | czarny, miedź |
| Kolor: | czarny |
| Wymiary: | wysokość: 150cm, średnica : 9,5cm |
| Światło: | E27 60W źródło dekoracyjne |
| Rodzaj: | lampa wisząca |
| Styl: | industrialny, nowoczesny |
| Pomieszczenie: | salon, pokój młodzieżowy, kuchnia, sypialnia |
| Źródło światła: | E27 | EAN-13: | 5903139633796 |
Industrialna lampa wisząca Workshop Nowodvorski 6337 to stylowa oprawa od polskiego producenta Nowodvorski, która doskonale oddaje surowy, loftowy klimat. Lampa składa się z metalowego klosza w kolorze czarnym, zawieszonego na kablu i wykończonego uchwytem w kolorze miedzi. Jej design nawiązuje do oświetlenia warsztatowego. Ten czarno-miedziany zwis sufitowy idealnie sprawdzi się jako oświetlenie nad stołem w jadalni, nad wyspą kuchenną lub jako wyrazisty akcent w salonie w stylu industrialnym.
| Materiał | Stal |
| Kolor/wykończenie | Czarny, Miedź |
| Wymiary | Wysokość max: 150 cm, Średnica: 9,5 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 (max 60W) |
| Informacja o żarówce | Brak żarówki w komplecie |
| Napięcie | 220-240V |
| Zastosowanie | Kuchnia, jadalnia, salon, wnętrza loftowe |
| Montaż | Sufitowa (zwis) |
| Kod produktu | 6337 |
Lampa wisząca Workshop 6337 to produkt polskiej marki Nowodvorski, cenionej za trwałość i dbałość o detale. Oprawa jest przystosowana do jednej żarówki z popularnym gwintem E27 o mocy do 60W, co pozwala na zastosowanie dekoracyjnej żarówki LED (np. Edison), która podkreśli jej loftowy charakter. Regulowana wysokość zawieszenia do 150 cm umożliwia łatwe dopasowanie lampy do wysokości pomieszczenia. Solidne stalowe wykonanie gwarantuje, że będzie to trwały i stylowy element aranżacji.
Do lampy Workshop 6337 pasuje jedna żarówka E27 (max 60W). Ze względu na jej industrialny charakter i otwarty klosz, szczególnie polecamy ozdobne żarówki LED typu Vintage lub Edison z widocznym żarnikiem.
Tak, lampa wisząca Workshop 6337 ma maksymalną wysokość 150 cm. Jej przewód można skrócić podczas montażu, aby dostosować długość zwisu do wysokości sufitu.
Tak, ta wersja lampy Workshop posiada detale (jak np. uchwyt klosza) wykończone w kolorze miedzi, co tworzy stylowy kontrast z czarnym kloszem.
Interesują Cię lampy w stylu industrialnym? Skontaktuj się z naszymi ekspertami, a pomożemy Ci dobrać idealne oświetlenie do Twojego wnętrza.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet