Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Plafon z serii Giovanna, producenta Italux.
| Rodzaj: | plafon |
| Źródło światła: | LED zintegrowany | EAN-13: | 5902854531318 |
Spektakularna lampa wisząca Giovanna Bronze Ø70 Italux MX16009008-37A B to ultranowoczesna oprawa oświetleniowa o imponujących wymiarach. Konstrukcja wykonana jest z metalu w kolorze brązowym oraz szklanych detali. Zintegrowany moduł LED o ogromnej mocy 94W emituje potężny strumień świetlny 6084 lumenów o ciepłej barwie 3000K. Ta designerska lampa LED jest idealna do przestronnych, nowoczesnych salonów lub holi.
| Materiał | metal, szkło |
| Kolor/wykończenie | brązowy |
| Wymiary | Wysokość: 150 cm (lub 80 cm + 2x30 cm rurki), Średnica: 70 cm |
| Źródło światła | Zintegrowane LED 94.2W |
| Strumień świetlny | 6084 Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K (Ciepła biała) |
| Napięcie | 220-240V |
| Zastosowanie | salon, jadalnia, hol, wnętrza komercyjne, hotele |
| Montaż | sufitowa (wisząca) |
| Kod produktu | MX16009008-37A B |
Italux, jako polski dostawca oświetlenia, wprowadza na rynek oprawy o odważnym, futurystycznym designie. Lampa Giovanna Bronze to propozycja dla osób poszukujących niebanalnego i bardzo wydajnego oświetlenia. Jej rozbudowana, geometryczna forma przyciąga wzrok, a wykończenie w kolorze brązu dodaje jej elegancji. Dzięki bardzo dużej mocy (94W) i wysokiemu strumieniowi świetlnemu, ta duża lampa wisząca LED jest w stanie samodzielnie oświetlić duże pomieszczenie, zapewniając komfortowe, ciepłe światło.
Lampa Giovanna MX16009008-37A B jest niezwykle wydajna. Zintegrowany moduł LED o mocy 94.2W generuje strumień świetlny 6084 lumenów, co odpowiada jasności kilku tradycyjnych żarówek 100W. Emituje ciepłe, białe światło (3000K).
Mimo określenia "plafon" w niektórych źródłach, jest to zdecydowanie lampa wisząca (żyrandol). Świadczy o tym duża wysokość całkowita (150 cm) oraz konstrukcja montowana na sztywnych rurkach (80 cm + 2x30 cm), a nie bezpośrednio przy suficie.
Moduł LED w lampie Giovanna jest zintegrowany, co oznacza, że nie jest przeznaczony do samodzielnej wymiany przez użytkownika. Został jednak zaprojektowany z myślą o wieloletniej, bezobsługowej pracy.
Masz pytania dotyczące tej oprawy lub potrzebujesz pomocy w aranżacji? Skontaktuj się z naszymi ekspertami oświetleniowymi.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet