Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Lampa wisząca nowoczesna Viviane Gray III 6773 producenta Nowodvorski
| Rodzaj: | lampa wisząca |
| Styl: | nowoczesny |
| Pomieszczenie: | sypialnia, salon |
| Źródło światła: | E27 | EAN-13: | 5903139677394 |
Nowoczesna lampa wisząca Viviane Gray III 6773 Nowodvorski to stylowy żyrandol z trzema źródłami światła. Jego centralnym punktem jest duży, okrągły abażur o średnicy 63,5 cm, wykonany z eleganckiej szarej tkaniny. Od spodu lampa posiada szklaną przesłonę, która równomiernie rozprasza światło i zapobiega olśnieniu. Ta szara lampa z abażurem idealnie sprawdzi się jako główne oświetlenie w salonie lub sypialni.
| Materiał | Abażur (tkanina), stal, szkło |
| Kolor/wykończenie | Szary |
| Wymiary | Wysokość: max 116 cm, Średnica: 63.5 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 (max 60W każda) |
| Informacja o żarówce | Brak żarówki w komplecie |
| Napięcie | 230V |
| Zastosowanie | Salon, sypialnia, jadalnia, biuro, hotel |
| Kod produktu | 6773 |
Lampa Viviane Gray 6773 jest zawieszona na stalowych linkach, a jej wysokość można regulować do 116 cm. Trzy gniazda E27 pozwalają na zastosowanie żarówek o mocy do 60W każda (zalecane LED), co gwarantuje doskonałe oświetlenie nawet dużych pomieszczeń. To wysokiej jakości produkt polskiej marki Nowodvorski, łączący klasyczną elegancję z nowoczesną funkcjonalnością.
Dolna przesłona (denko) w modelu Viviane 6773 wykonana jest ze szkła (zazwyczaj matowego lub mlecznego), co zapewnia trwałość i doskonałe rozproszenie światła.
Tak, dzięki trzem gniazdom E27 można w niej zamontować trzy żarówki o dużej mocy (np. 3 x 15W LED), co łącznie da bardzo jasne światło, idealne jako główne oświetlenie salonu.
Abażur ma dużą średnicę wynoszącą 63,5 cm, co sprawia, że lampa najlepiej prezentuje się w przestronnych wnętrzach.
Masz pytania dotyczące tej oprawy lub szukasz pomocy w doborze oświetlenia? Skontaktuj się z naszymi ekspertami.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet