Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Lampa wisząca z serii Daren, producenta Italux.
| Kolor: | czarny |
| Rodzaj: | lampa wisząca |
| Źródło światła: | G9 | EAN-13: | 5900644439561 |
Nowoczesna lampa wisząca Daren Black Italux MDM-3936/3 BK to stylowy żyrandol o ażurowej formie. Konstrukcja o średnicy 45 cm wykonana jest z metalu w kolorze czarnym. Jej zewnętrzną część stanowi druciana klatka, wewnątrz której znajdują się trzy źródła światła z mlecznymi, szklanymi kloszami. Wysokość zwisu jest regulowana do 113 cm. Ten potrójny czarny zwis idealnie nadaje się do salonu lub jadalni w stylu loft. Wymaga trzech żarówek G9 o mocy do 25W każda. Brak żarówek w komplecie.
| Materiał | metal (stal), szkło |
| Kolor/wykończenie | czarny, klosze mleczne (białe) |
| Wymiary | Wysokość maksymalna: 113 cm (regulowana), Wysokość klosza: 43 cm, Średnica: 45 cm |
| Źródło światła | 3 x G9 max 25W |
| Informacja o żarówce | Brak żarówek w komplecie |
| Napięcie | 220-240V |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Zastosowanie | salon, jadalnia, sypialnia, wnętrza nowoczesne, loftowe, industrialne |
| Montaż | sufitowa (wisząca) |
| Kod produktu | MDM-3936/3 BK |
Italux, polski dystrybutor oświetlenia, oferuje lampy o wyrazistym, industrialnym designie. Model Daren Black łączy surowość metalowej klatki z elegancją mlecznych kloszy. Taka konstrukcja "klosz w kloszu" zapewnia ciekawe efekty wizualne oraz miękkie, rozproszone światło. Lampa jest przystosowana do energooszczędnych żarówek LED G9, co pozwala na uzyskanie dobrego oświetlenia przy niskim poborze mocy.
Do lampy Daren Black MDM-3936/3 BK pasują trzy żarówki LED lub halogenowe z trzonkiem G9. Maksymalna moc każdej z nich to 25W. Ze względu na mleczne klosze, zalecamy żarówki LED G9 o ciepłej barwie 3000K.
Tak, lampa wisi na przewodzie, którego długość można skrócić podczas montażu. Maksymalna wysokość całkowita wynosi 113 cm.
Wewnętrzne klosze, które osłaniają żarówki G9, są wykonane ze szkła w kolorze mlecznym (białym), co zapewnia miękkie, nieoślepiające światło.
Masz pytania dotyczące tej oprawy lub potrzebujesz pomocy w aranżacji? Skontaktuj się z naszymi ekspertami oświetleniowymi.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet